Ana Sayfa #GizemDenio Cilt Bakımı ve Makyaj Avene Tinted Cream 50 faktörlü renkli güneş koruyucu krem incelemesi

Avene Tinted Cream 50 faktörlü renkli güneş koruyucu krem incelemesi

2514

Makyaj yapmayı seviyorum ama BB kremler, fondötenler, pudralar ve kapatıcılar kesinlikle bana göre değil. Cildim çok kuru olduğu için bu tip ürünlerin altına iyi bir nemlendirici bile sürsem yaklaşık 1-2 saat sonra cildim nemlendiriciyi emdiği için pul pul bir görüntü oluşuyor. Benim gibi cildi çok kuru olanlar bilir ki yazın makyaj yapmak işkence halini alır. Bir arkadaşımın önerisi üzerine Avene Tinted Cream 50 faktörlü renkli güneş koruyucu krem ürününü denedim.

Avene Tinted Cream 50 faktörlü renkli güneş koruyucu krem yorumları

Bir arkadaşımın önerisi üzerine Avene Tinted Cream 50 faktörlü renkli güneş koruyucu krem ürününü denedim. Öncelikle bahar mevsiminde, yani henüz bronzlaşmamış haldeyken hayat kurtarıcı oldu. İnsan böyle havalarda bembeyaz bir ten ile gezmek istemiyor.

Avene Tinted Cream 50 faktörlü renkli güneş koruyucu krem çok akışkan. Rahatça sürülüyor ve rahatça dağılıyor. Aynı zamanda nemlendirdiği, bronzlaştırdığı ve güneşe karşı koruduğu için tam bir nimet. Hayatımda ilk defa bu tip bir krem ile mutluyum.

                 Eau Thermale Avène Physiolift Baume Nuit

Avene Tinted Cream 50 faktörlü renkli güneş koruyucu kremin benim için bir diğer avantajı da “tinted cream” dediğimiz renkli güneş koruyucu olması. Ben vitiligo hastasıyım ve boynumdaki beyaz leke bahar ve yaz aylarında daha belirgin hale geliyor. Vitiligolu bölge ile barışığım ama bazen renk farkından hoşlanmıyorum. Avene Tinten Cream 50 faktörlü renkli güneş koruyucu krem hem vitiligolu bölgeyi kapatıyor hem de güneşten koruyor. Bu sebeple benim gibi cilt rahatsızlığı olanlar için 2 kere önerebilirim.

Avene Tinted Cream 50 faktörlü renkli güneş koruyucu krem fiyatı 55 TL – 65 TL aralığında değişiyor. N11 ve Trendyol gibi sitelerden indirim kovalarsanız daha uyguna satın alabilirsiniz.