Avon Mark Maskara Yorumu – Big Style Hacim Veren Maskara İncelemesi

1901
Avon Mark Maskara Yorumu

Maskara dediniz mi biz kadınlar için akan sular durur. Kaşımıza gözümüze tarzımıza uygun maskara bulmak öyle kolay değil. Kimi kirpikleri yapıştırır kiminin rengi koyu gelir, kiminin fırçasını beğenmeyiz kimi ise pahalı gelir. Hem uygun hem güzel maskara arayışımda Avon Mark markasına denk geldim. Baktım Avon Mark Maskara Yorumu da pek fena değil, Big Style Hacim Veren Maskarayı deneyeyim dedim.

Avon Mark Big Style Hacim Veren Maskara fiyatı 8,5 TL. Renk seçeceği 3 tane. Siyah, Koyu Siyah ve Kahverengi Siyah olmak üzere 3 renk seçeneği var. Fiyatına bakarsanız çok uygun fiyatlı maskaralar arasında yer alır. Gelelim Avon Mark Maskara Yorumu kısmına…

Avon Mark Maskara Yorumu – Big Style Hacim Veren Maskara İncelemesi

Avon Mark Maskara Yorumu

Avon Mark Big Style Hacim Veren Maskara Lash Flex denen bir fırça teknolojisine sahip ve jel bazlı bir maskara. Esnek ve konik uçlu bir fırçası var. Makyajı temizlemeden yeniden maskara sürmenin mümkün olduğu söylenen bir ürün. En azından markanın iddiası bu yönde.

Benefit They’re Real Maskara Yorumlarım

Benim Avon Mark Big Style Hacim Veren Maskara yorumum ise şöyle:

Kirpiklerimizi birbirine yapıştırdı ve bir türlü ayıramadım. Belki benim kirpiklerim çok ince ve az bilemiyorum ancak bir türlü ayrı ayrı bir görüntü elde edemedim. Fırça performansını sevmedim yani.

Jel bazlı olması hemen kurumasını engelliyor olabilir zira kirpiklerime sürdükten sonra hemen kurumadı ve gözümü kırpınca hemen sağa sola bulaştı. Kulak pamuklu çubuğu ile göz altımı silmeden rahat edemedim.

Avon Mark Big Style Hacim Veren Maskara beni pek tatmin etmedi.

Siz hiç Avon Mark maskara denediniz mi?

Avon Mark Maskara yorumu için Instagram’dan DM’leri bekliyorum 🙂

GizemAydogan.Com

Instagram/gizemaydogan

Facebook/gizemaydogancom