Bath & Body Works Pretty Serisi

558
Bath & Body Works

Bath & Body Works, geniş çiçek bahçelerindeki ve yeşilliğin en bol olduğu gizli parklardaki eşsiz kokuları, evinizin konforunda yaşamanıza imkân sağlıyor. Geniş koku koleksiyonuna bir yenisini ekleyen Bath & Body Works, Pretty serisi ile hayatınızın her anını çiçeklendiriyor.

Bath & Body Works Pretty Serisi

Pretty serisinde birbirinden farklı kokuyu Bath & Body Works ailesine ekleyen marka, mumlardan vücut losyonlarına kadar geniş ürün yelpazesiyle gün içinde sizi hiç yalnız bırakmıyor ve yeni koleksiyonuyla çiçeklerin ferah kokusunu sürekli hissetmenizi sağlıyor.

Odanızı çiçek bahçesine çeviren eşsiz mumlar yalnızca muhteşem kokmuyor, aynı zamanda etrafı çiçek desenlerle çevrili ambalajıyla ideal bir hediye alternatifi oluyor. Doğal yağların buharda uzun ve hassas bir süreçten geçerek damıtılması ile elde edilen üç farklı çiçek kokulu vücut bakım kremi; Wild Rose & Apple, Pink Magnolia, veChamomile & Honey her zevke hitap ediyor. Köpük ve krem olmak üzere iki farklı dokuda sunulan el sabunlarında ise en çok dikkat çeken The Cucumber & Spring Lilly kokusunun dışında, Kitchen Lemon ve Cherry Merlot çeşitleri defavoriler arasında.

Aromaterapinin en saf ve sade halini yaşamak isteyenler için okaliptüs ve lavanta özünden, artizan yöntemlerle elde edilen doğal yağlar, duş jellerinin yanı sıra vücut spreylerinde de karşımıza çıkıyor. Huzur veren aromaterapi kokularını, vücudunuza, yoga matınıza veya yastığınıza uygulayabilir, sakinliğin tadını çıkarabilirsiniz. Aromalı yağların konsantre edilmesi sonucunda elde edilen mini vücut spreyleri, yoğun ve uzun süreli kalıcılığı dışında, yarattığı alışkanlık yapacak şımartılma hissi ile heyecan uyandırıyor.

Bath & Body Works ailesinin bir diğer üyesi Happy Vibes serisi pembe limon, armut, hanımeli ve orkide notalarının harmanlanmasıyla elde ediliyor, size pozitif enerji ve canlılık katmayı hedefliyor. Happy Vibes serisinin paketi, Pantone tarafından 2018 senesinin rengi olarak seçilen Z Jenerasyonu Sarısı’ndan oluşuyor ve seriye daha genç bir hava katıyor.

Çiçeklerden aldığı enerji ve ilhamla hayatınıza huzur ve tazelik katacak Bath & Body Works’ün yeni serisini 13 Ağustos itibariyle mağazalarda deneyimleyebilir, eşsiz kokularla tanışabilirsiniz.