Bepanthol Sensiderm yılın ödülü seçildi

937
Bepanthol Sensiderm

Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem, araştırma şirketi Nielsen’in 4.053 tüketiciyle yüz yüze görüşerek yaptığı anketler sonucunda kazanan ürünlerin belirlendiği program kapsamında Türk tüketicileri tarafından ödüle layık görüldü.

Son 24 ayda pazara çıkan ürünlerin katıldığı ve tüketicilerin ürünleri albenisi, inovatif özelliği ve performansına göre değerlendirdiği program kapsamında ödül alan marka, böylece geçtiğimiz yıl satışa sunulmasının ardından çok geçmeden yılın ürünleri arasında yerini almayı başardı.

Fondötenin pütür pütür olması nasıl önlenir?

Bayer Tüketici Sağlığı Türkiye Ülke Müdürü Taygun Günay kısa sürede böyle bir başarı elde etmenin mutluluğuna değinerek; “Cilt sağlığı kategorisi çok geniş bir pazar. Birbirinden farklı özelliklere sahip birçok ürün tüketiciye ulaştırılıyor ama gerçekten bir probleme çözüm getiren, tüketicinin isteklerine geçici değil kalıcı çözüm sunan ürünler başarıya ulaşıyor.

Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem de bunlardan bir tanesi. Kullanıcı tarafından oylamalar sonucunda bu başarının tescillenmiş olması da gurur verici“ dedi.

Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem Hakkında

Deride egzama lezyonları ve kaşıntı gibi belirtilerle mücadelede etkinliği kanıtlanmış yeni bir ürün olan Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem, atopik egzama rahatsızlığı olanların lezyonlarına cilt bariyerini onarıcı özelliğiyle etki ediyor. Kortizonsuz içeriğiyle 30 dakikada kaşıntının rahatlatılmasına yardımcı olan Bepanthol Sensiderm; koruyucu, renklendirici madde ve parfüm içermeyen formülü sayesinde alerjik cilt yapısına sahip kullanıcıya güvenilir destek sağlıyor.

Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem, bebekler, çocuklar ve yetişkinlerde kuruluk, atopik dermatit, egzama ve alerjik reaksiyonlar kaynaklı oluşabilecek kaşıntı ve kızarıklıkların giderilmesi ve cildin rahatlatılması için kullanılabiliyor.

Gizem Aydoğan