Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 nasıl kullanılır?

817
Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 cildi derinlemesine nemlendirirken bir yandan da pürüzsüzleştiriyor, güneşten koruyor, cilde anti-aging etki sağlıyor ve ışıltı veriyor…

İşte Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30, tüm bu hayallerin gerçeğe dönüşmüş hali!
Cilde ışıltı veren kusursuz bir bakım için artık tek ürün yeterli! Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 bakım kremi, cilt kusurlarını kapatıyor ve pürüzlerin giderilmesine destek oluyor. Cilde ışıltı verirken cildin doğal parlaklığına yeniden kavuşmasına ve canlılık kazanmasına yardımcı oluyor. “AguagéniumTM” patenti, formülündeki aktif içeriklerle doğal nemlendirme sürecini yeniden aktive ediyor ve hücrelerin içindeki su dolaşımını artırmaya yardımcı oluyor.

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 nasıl kullanılır?

Tüm cilt tiplerine uygun olan Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30, özellikle nem kaybına ve erken cilt yaşlanmasınasebep olan stres, hava kirliliği ve UV ışınlarına maruz kalan ciltler için tam bir kurtarıcı.

Cildinizi Hydrabio H20 ya da Hydrabio Milky Cleanser ile temizledikten sonra, ürünü yüz ve boyun bölgenize sabahları uygulayın. Ciltte kadifemsi bir his bırakan Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30’u makyaj bazı olarak da kullanabilirsiniz.

Ürün miktarı: 40 ml
Fiyatı: 99,50 ₺