Biologique Recherche Raffles Spa’da

32

Şehrin içindeki vaha Raffles Spa, dünyaca ünlü cilt bakım markası Biologique Recherche ile özel bir iş birliği yaptı. Dünyaca ünlü markanın ürünleri Raffles Spa’da sunulmaya başlandı.

Duygusal lüks kavramını, profesyonel bakım ürünleri, ayrıcalıklı ve huzur veren iç mimarisi yaşatan Raffles Spa, Victoria Beckham, Jennifer Aniston, Chiara Ferragni Arielle Charnas gibi isimlerin tercih ettiği, dünyaca ünlü cilt bakım markası Biologique Recherche ile iş birliğini duyurdu. Yenilikçi ve özenli bakım reçetelerini saf, konsantre ve ham bileşenlerle birleştirerek klinik bir yaklaşım ortaya koyan Biologique Recherche markasının 40 yıllık bir hikayenin parçası olan tüm ürünleri Raffles Spa’da sunuluyor.

Raffles Spa’da Biologique Recherche ürünlerinin özel fizyolojik ve dokunsal yaklaşımlarıyla her bireyin cilt durumuna özel güzellik bakımı öneriliyor. Markanın varisi Dr. Philippe Allouche’un inandığı gibi epidermis, kusursuz ve titiz bir ritüele göre uygulanan özel tedavi alıyor. Ardından en yüksek konsantrasyonlardaki ürünler epidermisin yenilenmesi için uygulanıyor. Canlandırıcı özellikleriyle, cildin daha derin yapılarını aktivite etmeye yardımcı olunuyor.

Raffles Spa’da, markanın ürünleriyle; göz çevresi bakımı, güçlendirici yüz bakımı maskeleri, nemlendirici vücut bakımı ve komple yüz ve vücut seansından oluşan özel bir deneyimi sunan ‘Raffles Spa Yolculuğu’ gibi bakımlar yapılıyor. Biologique Recherche’ın ikonik ürünü P50’ nin de içerisinde bulunduğu tüm ürünlerin yanı sıra SPF50 ürünü de sadece Raffles Spa’ya özel olarak sunuluyor.

Raffles Spa’da Biologique Recherche bakımları hakkında bilgi sahibi olmak mümkün.