Black Mask Jeunesse yorumları

2251

Black Mask Jeunesse markette karşıma çıkan ve bu siyah maske furyası ne çok yaygınlaştı alayım da deneyeyim diye edindiğim bir ürün. Bildiğiniz siyah maske yani. Sanıyorum Black Mask Jeunesse Siyah maske 15-18 TL gibi bir fiyata satılıyordu. 3 kere uyguladım ve şimdi de Black Mask Jeunesse kullananlar kervanında biri olarak incelemelerimi yazayım. Black Mask Jeunesse yorumları…

Black Mask Jeunesse nasıl kullanılır?

Black Mask Jeunesse diğer siyah maskeler gibi cildinizi temizledikten sonra sürmeniz gereken bir ürün. Cildimi yıkayıp kuruladıktan sonra elime sıkarak yüzüme sürdüm.

Ürün incelemesi: Nivea 1 dakika Urban Detox Maske yorumları

Black Mask Jeunesse yorumları

Black Mask Jeunesse yorumlarım gayet net. Fiyat performans açısından etkili bir ürün. Bu kadar ucuza aldığım için pek performans beklemiyordum açıkçası. Bir de altın maskesi olan Gold mask vardı ama Black Mask olanı tercih etmiştim. Keşke diğerini de alıp deneseymişim. Cildime sürmesi gayet kolaydı. Koyu zift gibi bir kıvamı var. Black Mask Jeunesse siyah maskeyi sürdükten 20-25 dakika sonra iyice gerildiğimi hissettim. Soymak için aynanın karşısına geçtim.

Kalın tabaka halinde sürdüğüm yerler güzelce çıktı lakin ince sürdüğüm yerleri temizlemek biraz zor oldu. Soyulabilir bir maske olan Black Mask Jeunesse kullananlar bana hak verecektir ki ince tabaka halinde sürmeyin. İyice kurumadan da soymaya çalışmayın. Çıkmayan yerleri ilk seferinde temizleme jeliyle silerek çıkarmıştım ve biraz zor olmuştu. Sonra misel su ile çıkarmayı denedim ve daha kolaydı. Cildim gayet parlak görünüyordu ve hiçbir tahriş yaşamadım.

Black Mask Jeunesse fiyat ve etkinliği açısından etkili bir ürün. İlk sürüşte bir anda şişesinden fışkırıyor yalnız dikkat edin 🙂