Burt’s Bees Nar Özlü Dudak Balmı İncelemesi

822
Burt’s Bees Nar Özlü Dudak Balmı

Yaz kış dudak kuruması ve çatlaması sorunu yaşıyorsanız eminim her montunuzun cebinde farklı farklı lip balmlar vardır. Benim her çantada bir tane mutlaka bulunuyor. Zira dudak çatlaması ve uçuklar beni pek seviyor. En sevdiğim dudak balmlarından biri de Burt’s Bees Nar Özlü Dudak Balmı

Burt’s bees dudak balmlarının özelliği içinde balmumu olması. Dolayısıyla dudakta sabit kalıyor. %100 doğal içeriklerden oluştuğu iddia ediliyor. Dudağa sürerken sert bir hissi var ancak mumsu dokusu ile uzun süre kalıyor. Burt’s Bees Nar Özlü Dudak Balmı özellikle tadı ve kokusuyla çok hoşuma gidiyor. Hafif de pembe renk veriyor, o özelliği de güzel. Renksiz dudak balmlarını sevmiyorum ama Nivea’nın Vişneli dudak balmı kadar çok verenleri de istemiyorum diyorsanız Burt’s Bees Nar Özlü Dudak Balmı gerçekten ideal bir seçenek.

Nar bildiğiniz gibi antioksidan özellikli de bir meyve. Burt’s Bees lip balm serisinde ballı olanı da seviyorum ama renk açısından ve nar tadının çekiciliğinden nar özlü olan favorim.

Burt’s Bees Nar Özlü Dudak Balmı fiyatı 35 TL civarında.

Burt’s Bees ürünlerini seviyor musunuz?

Yorumlarınızı yazın.

Gizem Aydoğan

Facebook ve Instagram hesaplarımı takip etmeyi unutmayın 🙂