Color Riche Shine ile Parlak Rujlar Geri Döndü

202

İkonik Color Riche uzmanlığı ile geliştirilmiş Shine rujlar ile parlamaya hazır mısınız? Göz alıcı parlaklığı yoğun renklerle buluşturan Color Riche Shine, ultra parlak ve ultra renkli dudaklar sunarken, dudağınızı nemlendirerek ona iyi bakar. Güçlü ışıltı ve pigmentasyon içeren formülü sayesinde tek hamlede kolayca sürülen Color Riche Shine, benzersiz lüks tasarımı ve ışıltılı renkleri ile parlıyor.

Parlak dudaklar denince aklınıza gelen yapış yapış hissi unutun! L’Oréal Paris’ten ışıltılı ve yoğun renkli Color Riche Shine ruj serisi sayesinde konforlu parlaklık ve canlı renkler dudaklarınızda. Ultra parlak, ışıltılı renkler ve yoğun nemlendirme sağlayan Color Riche Shine ile tüm gözleri üzerinize çekecek ışıl ışıl makyajın keyfini süreceksiniz.

Birbirinden özel 13 özel renk seçeneği, ultra konforlu uygulaması, kurutmayan yumuşak jel formülü ile duyusal bir tecrübe yaşatan Color Riche Shine, renklerin enerjisini dudaklarınızda taşıyor.

L’Oréal Paris Color Riche Shine, ışıl ışıl görünen dudakların sırrını verirken, bağımlılık yaratan mükemmel bir konfor sunuyor. Bu ay güneşin parıltısını dudaklarınıza yansısın!

L’Oréal Paris Color Riche Shine Ruj için Önerilen Tüketici Fiyatı: 64,90 TL

Gizem Aydoğan

Instagram  |  Facebook