Deborah Milano Keith Haring Koleksiyonu

917
Deborah Milano Keith Haring

Deborah Milano Keith Haring Koleksiyonu ile Tanışmaya Hazır mısınız?

Ressam ve graffiti sanatçısı Keith Haring’in renkli ve göz alıcı tasarımları, en sevilen Deborah Milano ürünleri ile buluşuyor. Sanatı müze duvarlarının dışına, sokaklara taşıyan Keith Haring imzası ile Deborah Milano’nun makyaj deneyimini sanata çevirecek çok özel koleksiyonu yalnızca Watsons mağazalarında ve Watsons.com.tr’de!

1962’den beri güzelliğin vazgeçilmez markalarından olan Deborah Milano, moda, tasarım ve makyaj dünyasındaki en son trendleri yakından takip etmeye devam ediyor. Ürünlerinin kalitesi kadar ambalaj tasarımına da büyük önem veren Deborah Milano, yeni koleksiyonu ile kozmetik tasarımına yeni bir yorum getiriyor.

Ünlü ressam ve graffiti sanatçısı Keith Haring’in ilham veren çizgileri ile ortaya çıkan koleksiyon ikonik ve göz alıcı ambalajlarıyla dikkat çekiyor. Keith Haring metro istasyonlarından popüler sanat galerilerine ve çok sayıda sergiye, pop art ve grafiti çalışmalarına ilham veriyor.

Makyajı sanatla buluşturan koleksiyon: Deborah Milano Keith Haring Koleksiyonu

Yeni koleksiyonda, parlak renk tonları ve tasarımları ile markanın en sevilen ürünlerinden; Il Rossetto Ruj, 24Ore Absolute Volume Maskara, 24Ore Göz Kalemi, Kajal Göz Kalemi, 2’si bir arada Kajal & Eyeliner Jel Göz Kalemi, 24Ore Suya Dayanıklı Göz Kalemi ve Trio Kontür Paleti, Trio Allık Paleti yerini alıyor.

Deborah Milano’nun ikonik rujları arasında yer alan Il Rossetto Ruj; yumuşak ve kremsi dokusu ve içerdiği A, C ve E vitaminleri ile dudaklarda derinlemesine bir bakım sunuyor. 4 özel renk tonu olan Nude Beige, Nude Rose, Blooming Cylamen ve Strong Red ile farklı zevkler için alternatif oluşturuyor. 24 Ore Absolute Volume Maskara, kirpiklere ultra hacim kazandıran fiber maksi fırçası ile her kirpiği teker teker ayırıyor.

Uzun ve hacimli kirpikler için benzersiz bir ürün olan 24 Ore Absolute Volume Maskara’nın Siyah ve Ekstra Siyah renkleri bulunuyor. 24 Ore Göz Kalemi, gün içerisinde akmayan ve dağılmayan yapısıyla gönülleri kazanırken 24 Ore Kajal Kalem ise yumuşak yapısı ve siyahın en koyu tonuyla gözlerin iç ve kapak bölümlerine kolay bir şekilde uygulanabiliyor.

2’si 1 Arada Kajal & Eyeliner Jel Kalem, son derece yoğun bir görünüm için jel etkili göz kalemi göz kalemi olarak uygulandığında uzun saatler boyunca taptaze ve canlı bir görünüme sahip olmanıza yardımcı oluyor. 24 Ore Suya Dayanıklı Göz Kalemi ipeksi, pürüzsüz ve yumuşak yapısı ile uygulama kolaylığı sunarken suya dayanıklı yapısı ile de dikkat çekiyor.

Trio Kontür, üç basit adımda profesyonel görünümlü bir kontür uygulaması için gereken her şeyi birarada sunuyor. Palette yer alan koyu renk yüz hatlarını vurgularken açık renkleri ise aydınlatma uygulaması yapmanızı sağlıyor. Kontür uygulamasını kolaylaştıran bu ürün dilediğiniz yüz hatlarına sahip olmanıza yardımcı oluyor. Üç farklı tondan oluşan Trio Allık cildinize doğal bir ışıltı katarak görünümüzü canlandırırken her bir renk hem ayrı ayrı hem de karıştırılarak kullanılabiliyor.
Deborah Milano Keith Harington Special Edition mutlaka sahip olmanız gereken makyaj koleksiyonları arasında yer alıyor.
Watsons’da her zaman daha fazlası var!

Deborah Milano Keith Haring Koleksiyonu fiyatları

Deborah Keith Haring 24Ore absolute volume maskara Fiyatı 37,90 tl
Deborah Keith Haring 24Ore absolute volume maskara ext.black Fiyatı: 37,90 tl
Deborah Keith Harıng 24Ore eyepencil Fiyatı: 15,90 tl
Deborah Keith Haring 24Ore eyepencil wp Fiyatı: 32,90 tl
Deborah Keith Haring kajal pencil Fiyatı:15,90 tl
Deborah Keith Haring 2in1 kajal&eyelınr gel pencil Fiyatı: 34,90 tl
Deborah Keith Haring Il rossetto lipstick n01 Fiyatı: 34,90 tl
Deborah Keith Haring Il Rossetto lıpstick n02 Fiyatı: 34,90 tl
Deborah Keith Haring Il rossetto lıpstick n03 Fiyatı: 34,90 tl
Deborah Keith Haring Il rossetto lıpstick n04 Fiyatı: 34,90 tl
Deborah Keith Haring trio contouring Fiyatı: 55,00 tl
Deborah Keith Haring trio blush Fiyatı: 55,00 tl

Gizem Aydoğan