En iyi 5 yüz bakım yağı

1432

Cilt bakım yağları arasından en beğenilen, kullanıcı yorumlarına göre en yüksek not alan ve etkili olduğu söylenen en iyi 5 cilt bakım yağını araştırdım. Sıralamayı en iyi puan alandan kötüye doğru yapmıyorum. En iyi 5 yüz bakım yağı listesinden cildinizin tonuna hangisi daha uygunsa mutlaka deneyin. Ve tabii ki bütçenize de 🙂

En iyi 5 yüz bakım yağı

En iyi 5 yüz bakım yağı listesi yapmaya karar verene kadar bir çok markanın yüz yağını denemiştim ancak aralarında seçim yapma konusu denemekten daha uzun sürdü. Sonunda karşınızdayım. Bu listede benim kullandığım 1 ürün var. Diğerlerini ben denemedim, kullananların yorumlarını dikkate aldım. 🙂

The Body Shop Oil of Life

Yoğun nemlendirici etkili. %99 doğal yağ içeriyor. İçerisinde çörek otu, kamelya yağı ve kuşburnu yağı mevcut. Kırışıklıkları azalttığı söyleniyor.

The Body Shop Oil of Life Fiyatı: 139 TL civarı

Nuxe Huile Prodigieuse

Nuxe Huile Prodigieuse benim de kullandığım ve memnun kaldığım bir cilt bakım yağı. Yüzüme rahatlıkla sürüyorum ve muazzam bir kokusu var. Kuru ciltler için çok ektili. Kuru yağ olarak bilindiği için yağlı his bırakmıyor. İçinde macadamia fındığı yağı, fındık yağı, hodan yağı, tatlı badem yağı, kamelya yağı ve sarı kantaron yağı mevcut.

Nuxe Huile Prodigieuse Fiyatı: 135 TL civarı

Nuxe kuru yağ (Nuxe huile prodigieuse) detaylı yorumlarım için tıklayın...

Caudalie Premier Cru The Elixir

Caudalie markasının bu iksiri tam anlamıyla sadece yağ değil. Yarı yağ yarı serum formülü ile üretilmiş. Cildin yaşlanmasını önlediği söyleniyor. Caudalie Premier Cru The Elixir içerisinde üzüm çekirdeği yağı bulunuyor.

Caudalie Premier Cru The Elixir Fiyatı: 240 TL civarı

Kozmela.com

Naturals By Watsons Organic Cilt Bakım Yağları

Naturals By Watsons Organic serisi cilt bakım yağları arasında fiyat performans olarak en beğenilenlerden. Cilt bakım yağı arıyor ancak bütçem sınırlı diyorsanız Naturals By Watsons Organic serisine bir şans vermelisiniz. Yalnız fiyatını hatırlamıyorum ve online mağazalarında da bulamadım. Bir Watsons mağazası görünce sorarsanız bana da yazın olur mu? 🙂

L’Occitane Shea Comforting Face Oil

L’Occitane Shea ürünlerinden 1 dakika el bakım peelingi ve tırnak yağını kullanmıştım. Bu aralar L’Occitane Acqua serisini deniyorum. Yakında size yorumlarımı yazacağım. Ancak L’Occitane kullananlar Shea Comforting Face Oil cilt bakım yağını da pek methediyor. Adının hakkını veriyor ve cildi rahatlatıyormuş. Aynı zamanda da formülündeki %5 shea ve marula yağı ile %100 doğal bir ürün.

L’Occitane Shea Comforting Face Oil Fiyatı: 190 TL

L'Occitane 1 dakikada kuru el peelingi yorumlarım

Benim En iyi 5 yüz bakım yağı listem bu şekilde. Siz de kullandığınız ve beğendiğiniz ürünlerle ilgili yorumlarınızı bana yazar mısınız?

gizemaydogan.com

Facebook/gizemaydogancom

Instagram/gizemaydogan