Ana Sayfa Genel Flormar Roll N Go eyeliner yorumları

Flormar Roll N Go eyeliner yorumları

2540

Bugünlerde televizyonda reklamını sık sık görüyoruz Flormar Roll N Go eyelinerının. Ben de hızlıca bu ürünü edindim ve denedim. Flormar Roll N Go eyeliner yorumları ve ürünle ilgili genel düşüncelerimi de bu inceleme yazısında paylaşıyorum.

Flormar Roll N Go eyeliner özellikleri

Flormar Roll N Go eyeliner reklamına bayıldığımı söylemeliyim. Flormar markasını son zamanlarda çok beğeniyorum. Pazarlama stratejilerini değiştirerek Flormar 301 oje markası olmaktan kendini çıkardı. Gerçekten marka yöneticileri ve pazarlama departmanının başarısı kesin. Flormar Roll N Go eyeliner da Flormar ürünleri arasında kesinlikle en yenilikçi ürünlerden biri. Yıllardır eyeliner süremiyoruz diye dolanan biz kadınlar için disk eyeliner fikri ilk hangi markanın aklına geldi bilmiyorum ancak Flormar Roll N Go eyeliner reklamı sayesinde en çok bilinen marka sanırım şu an Flormar.

İlgili yazı: Eyeliner çekmenin püf noktaları

Flormar Roll N Go eyeliner yorumları

Flormar Roll N Go eyeliner ucundaki minik disk ile düz çizgi çekemeyen biri olarak benim işime oldukça yaradı. Disk oldukça ince rahatlıkla sürülebiliyor. Ancak kurumadan bir kat daha geçmek gerekiyor ki daha düzgün görünsün. Özellikle eyeliner kuyruğu kısmında çok işime yaradı. Şişesinin sapı da tutuş açısından çok rahat. Zaten yuvarlak saplı ürünleri bu açıdan anlamıyorum. Bizim silindirik parmaklarımız yok ki yuvarlakları kavrayabilelim. Her neyse Flormar Roll N Go eyeliner kullananlar genellikle biz pek ikna olmadık keçe eyeliner daha etkili diyor ancak bence denemekte fayda var.

Flormar Roll N Go eyeliner fiyatı ile de oldukça makul bir ürün. 24.90 TL gibi bir fiyatı var. İndirim kovalarsanız çok daha uyguna da sahip olabilirsiniz. Flormar Roll N Go eyeliner yorumları arasında en çok dikkatimi çeken ve benim de katıldığım bir diğer konu ise renk reçeneğinin olmaması. İlginç şekillerde eyeliner çekmek isteyenler renkli eyeliner ihtiyacı hisseder. Bence Flormar Roll N Go eyeliner renkleri sadece siyah olmaktan farklı renklere doğru giderse ürünün başarısı ve satış rakamları da artacaktır.

Sizde de Flormar Roll N Go eyeliner yorumları varsa lütfen bana yazın 🙂

Sosyal medya hesaplarımdan takip etmeyi de unutmayınız <3

Öperims