FOREO Luna 2 ile kırışıklıklara veda

206
foreo luna 2

Kırışıklıklara karşı mücadelenin yolu bakımdan ve cildi doğru nemlendirmeden geçiyor. İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO LUNA 2 ile doğru nemlendirilmiş bir cilt sağlayarak kırışıklıkları önlemenize yardımcı olmak için ipuçları veriyor.

İlerleyen yaşlarla birlikte hücrelerimiz, dokularımız ve organlarımızda değişmeye başlar. Bu değişikliklerle birlikte ortaya çıkan yaşlanma da cildimizde kendini kırışıklıklar olarak gösterir. Cildin kolajen üretimi zamanla azalır, cildi destekleyen lifler ve kaslar zayıflamaya başlar. Ancak kırışıklıkların oluşumunun nedenleri bunlarla sınırlanamaz. Çünkü bazen genç yaştaki ciltlerde de kırışıklıklar, ince çizgiler ortaya çıkar ve olduğunuzdan yaşlı görünmenize neden olur.

Doğru bakımın ve nemlendirmenin yapılmadığı ciltlerde yanlış beslenme, yetersiz su tüketimi, sigara, stres, zorlu şehir ve iş hayatının da etkisiyle belirli bir yaşın ardından kırışıklıklar daha fazla görülür. Eskiden minimum özenle bile mükemmel görünen cildimiz farklılaşmaya, pırıltısını yitirmeye başlar. Her geçen yıl daha da hassaslaşan cildimizi sağlıklı tutmak için artık yeni bakım uygulamalarının vakti gelmiştir. İşte tam bu anda doğru nemlendirilmiş ciltler kırışıklıkların önlenmesi için önemli bir çıkış noktasıdır. İsveç menşeili güzellik teknolojisi markası FOREO kırışıklıklara ‘’Hoşça kal’’ demenizi sağlayacak güzellik öneriler sunuyor.

Cildinizi Doğru Nemlendirin

Düzenli ve doğru ürünle nemlendirme, cilt bakımının altın kurallarından biridir. Cildinizin genç görünümünü, ışıl ışıl oluşunu ve sağlığını korumasını sağlayan nemlendirmenin en önemli adımı ise doğru bir nemlendirici tercih etmekten geçer. Cilt tipinize en uygun ürünü bulduktan sonra, nem dengesini korumak için günde iki kez uygulayın. Ayrıca, bakım kadar önemli olan bir nokta daha var: Su… Cildinizin nemini koruması için günde en az 2.5 litre su tüketmeyi unutmayın!

Stresten Uzak Durun

Ruh halinizdeki dalgalanmalar, iş ve özel hayatınızda yaşadığınız stres ve motivasyonunuzdaki çalkalanmalar cildinize de yansır. Günün ortasında kısa bir sürede olsa dinlenmek, örneğin meditasyon yaparak düşüncelerden uzaklaşmak rahatlamanıza ve ruhsal dengenizi korumaya yardımcı olur. Stresten uzak kalmak cildinize yapacağınız bakım kadar önemlidir. Kırışıksız, genç ve parlak görünen bir cilde sahip olmak için olabildiğince stresten uzak durmaya çalışın.

Kırışıklıkları, Doğru Ürünlerle Önleyin

Yaşlanma etkileriyle mücadelenin en iyi yollarından biri de cildinizin tamamen temizlenmiş olduğundan emin olmaktır. Yeni güzellik teknolojileri, etkin ve uygun maliyetli bir şekilde cildinizi temizlemenize ve kırışıklıklarla mücadele etmenize yardımcı olur. Klinik olarak elle yapılan temizliğe göre LUNA 2’nin cildi temizlemede %99.5 daha etkili olduğu kanıtlanmıştır, T-Sonic™ titreşimleri gözeneklerin, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.

FOREO ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilir ya da [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

FOREO ürünleri Beymen (Zorlu, Suadiye, Panora) mağazalarında ve Beymen, N11,Trendyol, Lidyana, Hepsiburada ve Always Fashion e-mağazalarında satılmaktadır.

Gizem Aydoğan

Instagram  |  Facebook