Her yaşa uygun doğal roll-onlar ve dudak koruyucular için Siveno

28

Günlük kişisel bakımımızın vazgeçilmezi olan roll-on’ların içerikleri sağlığımız açısından oldukça önemli. Sentetik içeriklerin insan sağlığına olan ciddi zararları konusunda duyarlı Siveno hem yetişkinler hem de gençler için tamamen doğal roll-on seçenekleri sunuyor.

Tamamen doğal bir mineral tuz olan potasyum alum kullanılarak geliştirilen SIVENO Doğal Roll-On ürünleri zararlı içerikleri olan diğer deodorant ve roll-on’lar gibi gözenekleri tıkamıyor. Bitkisel ve doğal içerikleri sayesinde sadece kötü kokulara neden olan bakterileri etkisiz hale getiriyor.

 Sağlığını önemseyen kadınlara…

“Günlük bakımıma dikkat ederken, sağlığımı asla ihmal etmem” diyen kadınlar için harika bir önerimiz var: Siveno Doğal Roll-on – Kadınlar için. Doğallığı uluslararası bir otorite olan COSMOS organizasyonu tarafından onaylanan ve cildin doğal detoks süreci olan terlemeyi engellemeden sadece ter kokusunu önleyen: Siveno Doğal Roll-on – Kadınlar için tüm içeriklerini ve hoş kokusunu tamamen bitkisel içeriklerden alıyor. Üstelik yapışkan bir his ve kıyafetlerde leke bırakmıyor.

Pink ve Blue seçenekleriyle; Siveno Doğal Roll-on Teen

On yaşın üzerindeki gençler için geliştirilen Siveno Doğal Roll-on Teen ürünleri, gözenekleri kapatıp terlemeye engel olmuyor. Sadece kötü kokuları etkisiz hale getiriyor. Hafif kokusu ve doğal yapısıyla gençlerin kullanımına uygun olan roll-on içeriğinde cildinizi yıpranmaya karşı koruyan güçlü bir antioksidan olan skualen bulunduruyor. Ürünlerinde sentetik koruyucu ve kimyasallara yer vermeyen Siveno, Doğal Roll-on Teen ürünlerinde koku oluşumunu önlemek için sodyum karbonat, kıvam artırıcı olarak tamamen doğal yollarla elde edilen ksantan gam içeriklerine yer veriyor.

Siveno ürünleri seçkin marketlerde ve www.siveno.com ‘da tüketicisi ile buluşuyor.

SIVENO Doğal Roll-on Çeşitleri: 31,90 TL

Kullanım şekli: Kullanmadan önce çalkalayın. Ürünü kuru ve temiz koltuk altına uygulayın. Kıyafetinizi roll on tamamen kuruduktan sonra giyin.

Neme ihtiyaç duyan dudaklar için Siveno Dudak Koruyucu

Cildimizin en hassas bölgelerinden biri olan dudaklarımız yaz aylarında da güneş ışınları gibi faktörler sebebiyle nemini kaybediyor, çatlıyor ve solgunlaşabiliyor.  Dudaklarınız, sağlığınıza zarar vermeden ihtiyaç duyduğumu neme, tamamen doğal içeriklerle üretilmiş Siveno dudak koruyucu ile kavuşuyor.

 İsterseniz aromalı, isterseniz yoğun etkili seçenekleriyle…

Gücünü bitkisel içeriklerden alan Siveno, nane&limon ve bal özlerinin aromalarından faydalanılarak üretilen Doğal Dudak Koruyucu-Nane & Limon ve Doğal Dudak Koruyucu-Bal, yoğun etki sunan aromasız çeşidi Doğal Dudak Koruyucu Yoğun Etki ile 3 çeşit dudak koruyucuyu tüketicisiyle buluşturuyor. Shea yağı, hint yağı, zeytinyağı, aynı sefa yağı gibi yağların muhteşem kombinasyonuyla hazırlanan ürünler; kuruyan ve matlaşan dudaklarınızın nemlendirilip canlandırılmasına katkıda bulunuyor. Kurumadan dolayı oluşan çatlakların giderilmesinde ve cildinizin yumuşatılmasında da rol oynuyor.

Doğal Dudak Koruyucu – Nane & Limon Omega 6 yağ asitleri içeren aynısefa yağı ile çatlamış dudakları yumuşatırken, doğal E vitamini içeren hint yağı dudakları kuruluğa karşı koruyor. Ürüne aromasını da veren nane yağı ise dudaklara dolgunluk hissi veriyor ve canlandırıyor.

Doğal Dudak Koruyucu – Bal E vitamini bakımından zengin, antioksidan özelliğine sahip zeytinyağı ile dudakları besliyor ve dış etkenlere karşı koruyor. A ve E vitaminleri bakımından zengin shea yağı ise dudakların nem kaybının engellenmesine yardımcı oluyor.

Siveno Doğal Dudak Koruyucu Yoğun Etki dudaklarda oluşabilecek yoğun kuruluk ve buna bağlı rahatsızlıklara karşı besleyici ve koruyucu etkisi bulunan gama linoleik asit bakımından zengin çuha çiçeği yağı içeriyor. Omega 7 ve antioksidanlarca zengin yalancı iğde yağı ise hassas ve çok kuru dudaklarda nemlendirici bir bariyer oluşturuyor.

SIVENO Doğal Dudak Koruyucu Çeşitleri: 22,90 TL

Kullanım şekli: Dudaklarınızı nemlendirmeye ihtiyaç duyduğunuz her anda güvenle kullanabilirsiniz.