Herbalife Skin Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF30

55

Yaz aylarında, cildinizin nem ihtiyacını karşılarken cildinizi, güneş ışınlarının zararlarından korumak da önemli… Herbalife Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF30, cildinize yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırırken aynı zamanda geniş spektrumlu UVA koruması sağlıyor. Aloe Vera, B3, C ve E vitaminleri içeren SPF 30, yalnızca 7 günde çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına da yardımcı oluyor.

Yaz sıcaklıklarının kendini hissettirdiği bu günlerde, cildimizi güneşin zararlı etkilerinden korumamız gerekiyor. Cildin nemlenmesine ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olan Herbalife Nutrition Skin Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF 30, cildinizi UVA ışınlarından koruyarak yalnızca 7 gün içinde parlak, yumuşak ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor.

Özel olarak formüle edilmiş içerik: Herbalife Skin Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF30

Aloe Vera içerikli, alkol içermeyen Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF 30, sadece cildinizi nemlendirmekle kalmıyor aynı zamanda 7 günde ışıldama ve aydınlanma sağlıyor. Özel olarak formüle edilmiş içeriğinde Aloe Vera ile birlikte B3, C ve E vitaminleri ile yalancı safran çiçeği özü ve Physalis Angulata bulunuyor.

Yalızca 7 günde çizgilerin azalmasına yardımcı

Klinik olarak test edilmiş Herbalife Nutrition Skin Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF 30, 8 saatte ciltteki nemin 2 katına çıkmasına yardımcı oluyor, yalnızca 7 gün içinde çizgilerin ve kırışıklık görünümünün azalmasında önemli rol oynuyor.

Herbalife Skin Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF30’un (50 ml) tavsiye edilen satış fiyatı 167 TL’dir.