Knitts İlkbahar Yaz 2020 koleksiyonu

42

İlkbahar Yaz 2020 koleksiyonunda yer alan casual ve elegan çizgilerle dikkatleri üzerine çekiyor. Bu sezonun en trend parçaları KNITSS triko üstler, ısınan havalarda ilkbahar stilini tamamlıyor.

Her sezon kadınların güçlü yanlarını ortaya çıkaran koleksiyonlar sunan KNITSS,etnik kültür ve çizgilerden ilhamla yarattığı koleksiyonuyla şehirdeki bahar hayatına modern bir dokunuş sunuyor. Rahatlığın ve konforun izlerini taşıyan yeni koleksiyon, özgür ve özgün şıklığı arayan metropol kadınlarının dolaplarını zenginleştiriyor.Knitts

İlkbaharın ruhuna uygun göz alıcı bir görünüm isteyenlere KNITSS, triko üstlerindeki renk oyunları ve DNA’sını taşıyan desenleriyle güçlü bir yorum kazandırıyor. Yaratıcılığınızı ortaya çıkarabileceğiz çoklu kombinlenme özelliğiyle ayrışan KNITSS triko üstler,incecik ve rahat tuşeleri, dinamik örgü oyunlarıyla sadeliğin temsilcisi haline geliyor. KNITSS triko etek ve pantolonlarla sayısız kombin seçeneği sunan KNITSS triko üstler, kendine güvenen şehirli stillere hayat veriyor.

KNITSS, yoğun tempoda çalışan kadınları, koşuşturmacalı geçen bir kıştan sonra baharın gelmesiyle birlikte özlenen rahatlık duygusuyla buluşturuyor. KNITSS koleksiyonunda doğal soft tonlar baharın ruhunu yansıtıyor. Sürpriz renklerin mükemmel uyumu modern yaşamı enerjik ve özgün stillerle buluşturuyor.

KNITSS tasarımları; Akmerkez, Akasya AVM ve Nişantaşı mağazalarında, knitss.com’da ve Beymen İstinye Park, Beymen Zorlu AVM, Beymen Suadiye, Beymen Palmarina ve Gizia Gate mağazalarında kadınlarla buluşuyor.