Kuru ciltler için el kremi yorumları ve fiyatları

667
Kuru ciltler için el kremi

İtiraf ediyorum hiçbir zaman iyi bir el kremi kullanıcısı olmadım. Ellerime krem sürünce yağlı hissi duyduğum an koşa koşa gidip yıkayanlardanım ancak özellikle kuru ve soğuk havalarda bu huysuzluğumun cezasını kupkuru ve çatlayan ellerde fazlasıyla aldım. El kremi beğenme konusunda da huysuz olunca pek çok farklı el kremini denedim. Kuru ciltler için el kremi yorumları ve fiyatları listesi ile karşınızdayım.

Kuru ciltler için el kremi

Kuru ciltler için el kremi yorumları ve fiyatları

The Body Shop Hemp Hand Protector / 44,90 TL

The Body Shop’un bu kreminin kokusunu pek çok insan beğense de ben biraz farklı buluyorum. Dokusu güzel, yumuşatıyor. Tavsiye ederim. Kokusunu sevmezseniz de başka aromalar deneyebilirsiniz ama doku ve etki kesinlikle güzel. Yağlı hissi vermiyor.

L’Occitane Shea Butter Hand Cream / 62 TL

L’Occitane da krem işini gayet iyi biliyor. El ayak kremlerine yıllardır bayılırım. El kremi de özellikle kuru ciltler için çok etkili. Ufak boyunu bitirip dev boyuna devam ediyorum. Shea Butterlı diğer L’Occitane ürünlerini de denemelisiniz.

Bioderma Atoderm Mains El Kremi / 40TL

Bioderma’nın Atoderm serisi özellikle cilt rahatsızlığı olanlar tarafından çok seviliyor. Benim bir cilt rahatsızlığım yok sadece cildim kuru. Bir nevi dermokozmetik ürün olduğundan sanıyorum kıvamı çok yoğun. Bana biraz yoğun geldiğinden rahat kullanamadım. Etkisi sorgulanmaz ama benim gibi yağlı hissinden hoşlanmıyorsanız ve sabırsızsanız pek önermeyeceğim.

Clarins El ve Tırnak Kremi / 130 TL

Deneme boyuyla başlayan Clarins el ve tırnak kremi tutkum tabii ki büyük boyuyla devam etti. Birkaç arkadaşıma da denettim pek memnun kaldılar. Clarins benim favori markalarımdan . El kremi de yine favori ürünlerimden. Fiyatı biraz fazla gelebilir, bence kesinlikle değer. İçinde susam yağı ve mür özü bulunuyor. Kokusu hafif ve tırnak dibine kadar sürünce tırnak etlerini de yumuşatıyor. Şiddetle tavsiye ederim.

Gizem Aydoğan

Facebook ve Instagram hesaplarımı takip etmeyi unutmayın 🙂