La Mer Blue Heart ile denizlerin korunmasına katkıda bulunun

27

Doğa için GERÇEKTEN emek veren markaları seviyorum. Adını denizden alan La Mer Blue Heart hareketi ile #LaMerBlueHeart #LaMerDonation’ı birlikte kullanılan her bir post paylaşımı ile 2020 gençlik okyanus eğitim projelerimizi desteklemek için La Mer Blue Heart Oceans Fund’a 25 $’dan 550 $’a kadar bağışta bulunacak. Kullanın veya kullanmayın ama siz de bu harekete destek olarak denizlerimizin, okyanuslarımızın korunmasını destekleyebilirsiniz.

Gelecek nesillere ait gizli krallık, deniz, bizi her zaman büyüledi, bize ilham oldu ve bize umut verdi. Okyanusa bir söz verdik. Güzelliğin büyüdüğü, hayatın yenilendiği ve yeni keşifler için bitmeyen arayışımıza tekrar tekrar döndüğümüz bu büyülü yeri korumaya yönelik bir yolculukla başlayan bir söz…

LA MER BLUE HEART OCEANS FUND

Gelecek nesillere besleyici, temiz denizler bırakabilmek umuduyla, dünyanın dört bir yanındaki deniz habitatlarının korunmasına yardımcı olmayı taahhüt ediyoruz. Bu yıl, sonraki nesiller için denizlerin korunmasına yardımcı olmaya çalışırken gençleri, kendi yerel topluluklarında değişim aracısı olmaları için eğitmeye ve güçlendirmeye odaklanan projeleri destekliyoruz.

SİZ DE DAHİL OLUN

Okyanus habitatlarının korunmasına yardımcı olacak iyilik dalgalanması yaratmak için La Mer Blue Heart’ın misyonuna siz de katılın. Haziran ayında #LaMerBlueHeart #LaMerDonation’ı birlikte kullandığınız her bir post paylaşımı ile 2020 gençlik okyanus eğitim projelerimizi desteklemek için La Mer Blue Heart Oceans Fund’a 25 $’dan 550 $’a kadar bağışta bulunacağız.

SÜRDÜRÜLEBİLİR HASADIMIZ

Kurucumuz Dr. Max Huber, okyanusun efsanevi şifa güçlerinden ilham aldı. Mirası gereği La Mer, her La Mer ürününün kalbinde yer alan besin açısından zengin Mucize İksirTM’i üretebilmek için Vancouver Adası kıyılarındaki bozulmamış, korunan sulardan sürdürülebilir şekilde elle elde edilen deniz yosunu kullanmaya devam ediyor.

DEVAM EDEN SÖZÜMÜZ

Her yıl dünyanın dört bir yanındaki La Mer ekip üyeleri, aileleri ve yerel topluluklar, kendi kıyılarını ve plajlarını temizleme ve yenileme çabası içindeler. Hepimizin okyanusa olan bağlılığını koruma yolculuğunda, küçük eylemlerinin bile bir etki yaratabileceğini biliyoruz.

İLHAM DALGALARI

Sınırlı Üretim Blue Heart Crème de la Mer

Işıldayan denizin köpüklü dalgalarından esinlenilerek elle çizilmiş sınırlı özel tasarımıa sahip ikonik Crème De La Mer Blue Heart ile okyanusun korunmasına olan bağlılığımızı kutluyor ve anıyoruz. Denizlerin efsanevi yenileme potansiyelinden esinlenen iyileştirici nemi ortaya çıkarın…

DÜNYA OKYANUS GÜNÜNÜ KUTLAYIN

1992 yılında kurulan ve 2009 yılında Birleşmiş Milletler tarafından resmi hale getirilen Dünya Okyanuslar Günü, her yıl 8 Haziran’da gerçekleşiyor. La Mer’de okyanus ufukta bir umut sembolüdür. Hikayelerin canlandığı ve hayal gücünün ortaya çıktığı bu harika yeri onurlandırmaya devam edeceğiz.