Lierac Supra Radiance serisi ile eşit cilt tonu

695
Lierac Supra Radiance serisi

Güzelliğe adanan 40 yıllık tecrübe ile, Lierac Laboratuvarları kadınların altın çağı 40’lı yaşlarda, cildin ihtiyacı olan ışıltısını geri kazandırıyor! Lierac Supra Radiance serisi ile eşit cilt tonu artık mümkün.

Lierac, zamanla vücutta oluşan toksin yaşlanmasının belirtilerini önlemek adına, çevresel faktörlerin yol açtığı olumsuz etkenleri, alternatif tıptan ilham alarak dengeleyen yepyeni bir seri sunuyor.

Lierac Hydragenist serisi incelemesi

Beslenme, çevresel faktöreler ve yoğun yaşam tarzı ile artan toksin üretiminin iki adımda yok olmasını sağlayan Supra Radiance, detox etkisi ile ciltte enerji üretimini dengeliyor, toksinlerin atılımını sağlıyor ve yeni toksin oluşumunu durduruyor.

Lierac Supra Radiance serisi, antioksidan etkisi ile cildin temel proteini NRF 2’yi taklit ediyor ve cilt metabolizmasını hızlandırıyor. Hyalüronik asit konsantresi ile bir araya gelen aktif içerik cildinize yaşlanma karşıtı bakım sunarken zamanla azalan ışıltıyı geri kazandırıyor.

Benzersiz içeriği ve teknolojisi sayesinde kırışıklık görünümünü pürüzsüzleştiren ve daha eşit, ışıltılı bir cilt tonu sunan Supra Radiance ile, güzelliğiniz kontrol altında!

Lierac Supra Radiance serisi

Lierac Supra Radiance serisi fiyatları

ANTİOKSİDAN ETKİLİ & IŞILTI VEREN & YENİLEYİCİ CREAM-GEL
Normal ve Karma Ciltler 50 ml kavanoz- 345 TL

ANTİOKSİDAN ETKİLİ & IŞILTI VEREN & YENİLEYİCİ CREAM
Kuru Ciltler 50 ml kavanoz – 345 TL

DETOKS ETKİLİ & IŞILTI VEREN & YENİLEYİCİ GECE KREMİ
Tüm Cilt Tipleri 50 ml kavanoz – 365 TL

IŞILTI & AYDINLIK VEREN GÖZ ÇEVRESİ SERUMU
Tüm Cilt Tipleri 15 ml pompalı șișe – 265 TL

ÇİFT PEELİNG ETKİLİ IŞILTI SUNAN MASKE
Tüm Cilt Tipleri 75 ml tüp – 265 TL