L’Occitane Aqua Réotier serisi

990

L’Occitane’ın yeni serisi Aqua Réotier, cildinizi taze ve nemli tutmak için suyun gücünden faydalanarak, suyun kaynağına varıyor. Şaşırtıcı yeni dokusuyla tüm duyularınızı harekete geçiriyor.

20’li yaşlarda, herkesin cilt sorunu ile ilgili çözüm genellikle nem ihtiyacını gidermektir. L’Occitane’ın yeni serisi Aqua Réotier, cildinizi taze ve nemli tutmak için suyun gücünden faydalanarak, suyun kaynağına varıyor. Şaşırtıcı yeni dokusuyla tüm duyularınızı harekete geçiriyor.

Provence’ın Réotier bölgesindeki kaynak suyundaki Kalsiyum ile formüle edilmiş bu seri, cildinizi sadece nemlendirmekle kalmayıp,24 saatin üzerinde bu nemi korumaya devam ediyor. Bilim adamları tarafından da onaylanan belgelere göreReotier kaynağında suda bulunan kalsiyum, cilt bariyerinin doğal neminin ana kaynağı.

Sırlar ile dolu doğal kaynak

L’Occitane, 1976’da kuruluşundan beri Provence’ın mucizelerini tüm dünya ile paylaşıyor ve bu büyülü bölge sürprizleriyle herkesi şaşırtmaya devam ediyor. L’Occitane, Provence’ın son mucizevi sırrı ise yeryüzünde tamamıyla kendine has ve eşsiz bir bölge olan Réotier.
Alpler’in yuksek tepelerinden daha da yükseklere çıkan marka, şaşırtıcı kaya oluşumlarının arasında yer alan ve benzersiz mineraller içeren doğal suları Aqua Réotier ile tüm dünya ile tanıştırıyor.

Mineral bazlı yoğun nemlendirme

Réotier kaynağının suyu, mineral bakımından çok zengin. Fransız termal sularındaki kalsiyum’un 10 katı kadarkalsiyum konsantrasyonu içeriyor. Yağmur suyu olarak yolculuğuna başlayan bu su, toprağa değdikten sonra yüzyıllarca yer altı kanallarının içinde mineralleri toplayarak dolaşıyor. Bu yolculuk, yeryüzünün derinlerindeki sıcaklıkla da birleşiyor ve yolculuğun son noktasında yoğun mineralli havuzları oluşturuyor. Soğuk yağmur suları ile harmanlanmış, kalsiyum ve magnzeyum karışımı içeren bu eşsiz su kaynağı sağlıklı bir cilt için gerekli olan tek şey.

L’OCCITANE, bu inanılmaz su kaynağını kulanan ilk marka ve bukaynağın, gelecek nesillerin de faydalanabilmesi için niteliklerini koruyacağından emin olmak istiyor. Bu nedenle uzmanlarla çalışıp, su tüketimimizi azaltmak için gerekli adımları atmış bulunuyorlar. Su ihtiyacımızı ilkbaharda yıllık su üretiminin yüzde 0.04’ ü ile sınırlamış bulunan marka bu doğal mucizenin gelecekteki doğa severlerin de yararlanabilmesi için kaynağı korumaya çalışıyor.

Bu kaynak suyu, cilt üzerindeki inanılmaz faydalarının ötesinde ilham veren bir bölge. Buradaki farklı canlı türlerinin net bir kaydını oluşturabilmek ve bu haliyle kalmasını sağlamak için büyük emek harcanıyor.

Cildinize nemi hapsedin

Su bazlı Réotier serisiyle cilt bakımınızı bir üst seviyeye taşıyabiliyorsunuz. Siz sadece cildinizin çölün ortasında kalmış sünger gibi neme doymasına izin verin. Tüm seri kalsiyum bakımından zengin Reotier kaynağı suları ile formüle edildi. Tüm gün etkisini görmek için cildinizdeki nemi hapsedin.

AQUA RÉOTIER ULTRA THIRST – QUENCHING CREAM

Tüm cilt tipleri içindir. Yumuşak, hafif kremsi yapısı ciltte ürünün hızla emilimini sağlar. Yaz aylarında güneş sonrası olarak idealdir. Cildinizi tüm gün nemli hissedersiniz . Aqua Réotier Ultra Thirst – Quencging Cream 50 ml Fiyat: 144 TL

AQUA RÉOTIER ULTRA THIRST – QUENCHING GEL —NEM ŞAMPİYONU

Susuzluk giderici jel yapıda bir nemlendiricidir. Kabarcıklı ve jel yapısı, göründüğü kadar iyi hissettirir. Binlerce mikro kabarcıkla, cildin doğal nem döngüsü yenilenir. Cilt yoğun bir şekilde su ile dolar. Ciltte ışıltı ve canlılık yayılır. Aqua Réotier Ultra Thirst – Quencging Gel50 ml Fiyat: 144 TL

3’Ü BİR ARADA NEMLENDİREN TEKNOLOJİ

Hyaluronik Asit – Réotier ürün grubunda ve ciltte bulunur. Mıknatıs gibi nemi çekerek cildi nemlendiren ve dolgunlaştıran doğal bir içeriktir. Nem Veren Ajanlar – Ciltte bulunmaz ancak Reotier ürün grubunda bulunur. Cildin doğal tabakasını oluşturarak hücrelerin nemi daha iyi ve daha uzun süre tutmasını sağlar. Kalsiyum – Réotier ürün grubunda ve ciltte bulunurSuyu tutar ve cildi pürüzsüzleştirir, nemi mühürler yoksa buharlaşır.

Aqua Réotier Water Gel Cleanser

Bu tazeleyen jel yapıya sahip temizleyici , yumuşak bir köpüğe dönüşerek cildi kirlerden arındırır. Cilt, mükemmel bir şekilde temizlenir. Yumuşacık ve rahatlamış hisseder. Aqua RéotierWater Gel Cleanser 195 mlFiyat: 98 TL

Aqua Réotier Moisture Prep Essence

Nemlendirmede ilk adım olarak, cildi neme hazırlar. Cildin anında susuzluğunu gideren bulosyon ile cilttazelenir ve ışıltı kazanır. Güzellik rutininizde en sevdiğiniz an bu serumu kullandığınız anlar.Aqua RéotierMoisture Prep Essence 150 mlFiyat: 113 TL

Aqua Réotier Fresh Moisturizing Mist

Tazelik ihtiyacınız olduğunda bu güzellik sprayini kullanabilirsiniz. Formülü, cildinizicanlandırmak ve dolgunlaştırmak için Reotier kaynak suyunu Hyaluronik asit ile birleştirir. Makyaj sabitlemek için idealdir. Aqua RéotierFresh Moisturizing Mist 50 mlFiyat: 59 TL