L’Occitane güneş kremi serisi

764

L’Occitane güneş kremi serisi ile güneşle barış, cilt mucizelerini yaşa…

UV ışınlarına bariyer oluşturan Reine Blanche Illuminating UV Shield SPF50, güneş ışınlarına geniş spektrumlu güneş koruması sağlayan Precious Cream Light Texture spf20, hem koruyup hem sıkılık veren Divine Cream Light Texture spf20 ilk etapta hayatınıza adapte etmek zorunda olduğunuz, su içmek gibi hayat alışkanlığı haline getirmeniz gereken L’Occitane kremlerinin başında geliyor.

L'Occitane Immortelle Divine Youth Oil Gençlik İksiri Yorumları

Yaşlılık lekeleri de denen kahverengi lekelerin kaynağı da güneş. Elbette krem sürmek kırışıklıklar, kuruluk ve cildin yaşla birlikte azalan enzimleri için gerekli. Ama kullandığınız krem güneş koruma faktörü içermeli ki gençlik uzun bir süre korunabilsin, yaşıtlarla belirgin farklar ilerleyen yaşlarda ortaya çıkabilsin.

Güneşe karşı koruyan BB ve CC kremler

Eğer korurken cildinizi renklendirmek ve ışıldamak da istiyorsanız yardım almanız gerekenler ise BB ve CC Kremler. Immortelle Precious BB cream serisi SPF30 güneş koruması ile hem cildi pürüzsüz kılıyor hem de cilt tonunu eşitlerken yaşlanma işaretlerinden koruyor. Ölmez otu serisinin aynı çok amaçlı formülüne sahip olan L’Occitane BB kremler üç farklı tonu ile kadınlarla buluşuyor.

BB Krem Nedir? Nasıl Kullanılır?

Cildi kusursuzlaştıran şakayık özleri, CC pigmentleri ve ışıltı veren inci partikülleri ile kadınlara ulaşan Peony CC Cream Light Shade ise, anında gösterdiği doğal kusursuzluk etkisi ile neredeyse mucize bir ürün.

SPF koruması ise onu yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz anlamına geliyor…

L’Occitane güneş kremi

L’Occitane güneş kremi serisi fiyatları

Reine Blanche Illuminating UV Shield SPF 50 30 ml 221 TL
Precious Cream Light Texture SPF20 50 ml321 TL
Divine Cream Light Texture SPF20 50 ml541 TL
Immortelle Precious BB Cream SPF30 40 ml Fair Shade239 TL
Immortelle Precious BB Cream SPF30 40 ml Light Shade239 TL
Immortelle Precious BB Cream SPF30 40 ml Medium Shade239
Peony CC Skin Tone Perfecting Cream Light SPF20 30 ML 173 TL