Loreal Paris Colorista ile saç makyajı çılgınlığı

1247
Loreal Paris Colorista

Ben bu saç makyajı söylemini çok beğendim. Loreal Paris Colorista’nın #renklerleoyna mottosu ile piyasaya sürdüğü Loreal Paris Colorista geçici saç boyaları ile bu aralar kimi görsek rengarenk.

Biz kadınlar saçlarımıza şekil vermeye, boyamaya bayılıyoruz. Çünkü biz kadınlar değişiklik seviyoruz. Ancak pek çok değişiklik öncesinde belki aylarca düşünüyoruz. Saç boyamak ve kestirmek en büyük kabuslarımız arasında. Acaba boyanın rengi bana uyar mı? Acaba istediğim gibi durur mu? Acaba saçım yanar mı? Acaba bu boy kestirsem beni şüşko gösterir mi? gibi bir sürü soruyla karşı karşıya kalıyoruz ve dolayısıyla isteklerimizi erteliyoruz.

Loreal Paris Colorista ile #renklerleoyna

Loreal Paris Colorista’nın rengarenk geçici saç boyaları bence müthiş bir eksikliği giderdi. Her etkinliğe her tarza uygun bir sürü rengi var ve bir gün mavi bir gün mor diğer gün kendi saçınızın rengiyle gezebiliyorsunuz.

Üstelik L’oreal Paris Colorista geçici saç boyası tonlarını birbiriyle karıştırarak farklı renkler de elde edebiliyorsunuz.

Bana sorarsanız L’oreal Paris Colorista geçici saç boyası yılın saç bakım ürünü olmaya aday.

Gizem güzel söylüyorsun da sen denedin mi derseniz sprey formundakini denemiştim. Loreal Paris Colorista gri renkliyi denedim. Fakat benim saçım 3 numara olduğu için ve gri renk seçtiğim için(Nedüşünüp seçtiysem) Behzat Uygur’a dönüştüm. Haliyle hemen yıkadım ve asla da fotoğrafını sizinle paylaşamam. Şimdi diğer renklerinden edinip denemek niyetlerindeyim. Gri kesinlikle bana olmadı yani 😀

Hangi renklerini denesem kısacık saçta hangileri güzel durur acaba var mı önerileriniz?

Bu arada şu an Trendyol‘da indirimde. Denemek isteyenlere bu da benden söylemesi 🙂

Gizem Aydoğan

Facebook/gizemaydogancom

Instagram/gizemaydogan