L’Oréal Paris Infaillible 24H Fondöten ile nefes alan kapatıcılık

811
L’Oréal Paris Infaillible 24H Fondöten

L’Oréal Paris Infaillible 24H Fondöten ile nefes alan kapatıcılık, kusursuz cilt görümü, suya ve tere dayanıklı formülüyle tüm gün ferah bir kalıcılık…

Mükemmel bir görünüme sahip olmak artık çok kolay! L’Oréal Paris Infaillible 24H Fondöten, yeni tonlarıyla gün boyu kalıcı ve kusursuz kapatıcılık sunuyor.

Maybelline Super Stay Fondöten 24h İncelemesi

Birbirinden çarpıcı ve özel ürünleri ile makyaj trendlerine yön vermeye devam eden L’Oréal Paris, Infaillible 24H Fondöten ile tüm makyaj kurallarına karşı koyuyor. Sınırlarınızın ötesine giderken size engel olmayacak, hep aynı tazelikte kalan bir makyaj deneyimi sunan Infaillible 24H Fondöten, yepyeni formülü ve genişletilmiş renk skalası ile uzun süre kalıcı makyajın sırrını veriyor.

L’Oréal Paris Infaillible 24H Fondöten

İç içe geçmiş polimer ve ultra yoğun, ultra saf pigment teknolojisi ile makyajı sabitleyen, taze tutan, %100 nefes aldıran yüksek kapatıcılık, ince tabaka, ultra esneklik ve ultra konfor sunan 24 saat aynı tazelikte kalan Infaillible 24H Fondöten, spor sonrasında bile kusursuz görünümü vadediyor.
Ağırlaştırmayan formülüyle mükemmel cilt tonu dengesi ve makyaj uyumu sağlayan Infaillible 24H Fondöten ile kadınlar, anında kusursuz bir görünüme 24 saat boyunca sahip olacak.
L’Oréal Paris Infaillible 24H Fondöten Önerilen tüketici fiyatı: 69,99 TL