LR Aloe Vera Vücut Seti ile sıkı ve taze bir vücut

919

Yazın gelmesiyle birlikte bir an önce daha sıkı bir görünüme sahip olmalıyım diyenlerin sayısı artıyor. Alman kozmetik devi LR Health & Beauty, LR Aloe Vera Vücut Seti ile vücuduna şekil vermek isteyenlere Aloe Vera Şekillendirici Vücut Kremi ve Aloe Vera Şekillendirici Vücut Jeli’ni öneriyor.

LR Aloe Vera Vücut Seti ile sıkılaşmak artık çok kolay

Sıkılaşmış ve pürüzsüz bir görünümüne sahip olmak Aloe Vera Düzenleyici Vücut Kremi ile artık çok kolay. Düzenleyici ve toparlayıcı etkiye sahip olan Aloe Vera Vücut Kremi, cildi %70’e varan oranda sıkılaştırıyor. Düzenli kullanımda daha sıkı, pürüzsüz ve elastik bir cilde ulaşılabiliyor.* Aloe Vera Şekillendirici Vücut Jeli ise şekillendirici etkiye sahip yapısı ile gergin ve sıkılaşmış bir karın bölgesini mümkün kılıyor. Cildin elastikiyetini de artırırken* düzenli kullanım ile karın bölgesinin incelmesini destekliyor. Şekillendirici vücut jeli, cildi sıkılaştırarak gergin bir hal almasını sağlıyor.**

#GizemDenio : Isana Hydro Booster Nemlendirici krem incelemesi

Hızlı ve etkili sonuç vadeden düzenleyici vücut kremi ve şekillendirici vücut jeli içerdiği zengin bileşenler sayesinde vücudu şekillendirirken aynı zamanda bakımını da yapıyor.
*Bilimsel araştırma, Insititut Dermatest tarafından Mart 2017 yılında 20 kadın kullanıcı üzerinde her gün kalça bölgesine uygulanarak yapılmıştır. Ayrıca her gün cilt ultrasonu ile ölçüm yapılmıştır.

** Bilimsel araştırma, Insititut Dermatest tarafından Mart 2017 yılında 20 kadın kullanıcı üzerinde her gün karın bölgesine uygulanarak yapılmıştır.

LR Aloe Vera Vücut Seti:

Aloe Vera Vücut Jeli 200 ml + Aloe Vera Vücut Kremi 200 ml Set Fiyatı: 149,90 TL
Aloe Vera Vücut jeli 200 ml Fiyatı: 88,90TL
Aloe Vera Vücut Kremi 200 ml Fiyatı: 88,90 TL

Gizem Aydoğan