Madame Coco Shea yağı serisi

276

Madame Coco’nun Fransız güzelliğini ve bakımını evlerinize getiren özel markası Répertoire, yeni Vanilya serisini kullanıcılarla buluşturuyor.

Shea yağlı vanilya kokulu duş jeli ve vanilyalı bakım serisi, besleyici ve nemlendirici özelliğiyle cildi rahatlatıyor, yumuşatıyor ve kuru kalmasını önlüyor

Répertoire shea yağlı duş jeli, shea özü ile zenginleştirilmiş formülüyle cildi kurutmadan temizliyor ve yumuşatıyor. Hafif ve kolay durulanan köpüğü ile tende vanilyanın muhteşem kokusunu bırakıyor.

İçeriğindeki shea yağı sayesinde Oleik asit ve E, A ve F vitaminleri bakımından oldukça zengin. Besleyici ve nemlendirici özelliğiyle cildi rahatlatıyor, yumuşatıyor ve kuru kalmasını önlüyor. Ciltte yağlı bir tabaka bırakmadan uzun süreli nemlendirme sağlıyor.

Madame Coco Shea yağı

Güneşten, rüzgardan ve soğuk havadan koruyor

Répertoire’ın mis kokulu bakım serisi cildi güneşten, rüzgardan ve soğuk havadan koruyor. Üstelik kuruluktan zarar görmüş ve yaşlanma etkilerine karşı hassas ciltler için birebir. Kremsi yapısı elleri beslerken, yağlı tabaka bırakmayan parfümlü yapısıyla da yumuşacık, rahat bir cilde kavuşturuyor.

Madame Coco markası olan Répertoire’ın Fransa’da üretilen el kremi, duş jeli ve vücut balsamından oluşan vanilya kokulu shea serisi ile tanışmak için https://www.madamecoco.com  adresinden ve Madame Coco mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Gizem Aydoğan

Instagram  |  Facebook  Youtube