Ana Sayfa #GizemDenio Cilt Bakımı ve Makyaj Makeup Revolution Liquid Highlighter İncelemesi

Makeup Revolution Liquid Highlighter İncelemesi

2341
Makeup Revolution Liquid Highlighter

Bir aydınlatıcı sevdasıdır gidiyor farkında mısınız? Kararında kullanınca çok hoş duruyor ama reflektör gibi gezmenin de alemi yok hani. Kimi bu aydınlatıcı olayını öyle abarttı ki kedi gözü gibi ışıl ışıl parlıyor. Bazı aydınlatıcılar da aydınlatmıyor simliyor. Gelinin kız kardeşi gibi yüzünüz gözünüz simli geziyorsunuz. E bu kadar eleştirdik hiç mi beğendiğimiz ürün yok. Olmaz mı? Makeup Revolution Liquid Highlighter denedim yorumlarımı yazıyorum.

Makeup Revolution Liquid Highlighter İncelemesi

Sıvı aydınlatıcıların sürmesi bana biraz zor geliyor. O damla şeklindeki beauty blenderlar ile pıt pıt yaparak bu işi becerebilecen saygım büyük. Zaten genel olarak makyaja biraz uzak bir kadınım ama uzak olmam ürünleri deneyip övmeyeceğim veya yermeyeceğim anlamına gelmiyor : )

Makeup Revolution Liquid Highlighter de sıvı bir aydınlatıcı. Kullanımı nispeten kolay. Damlalıklı bir şişesi var. Minik damlalar halinde yüzünüze damlatıp sonra pıt pıt yaparak dağıtabiliyorsunuz. Doğal bir ışıltı veriyor. Beauty blenderım yok diye üzülmeyin parmak ucuyla da uygulayabilirsiniz. Elmacık kemiklerinizin sınırına ufacık bile damlatsanız güzelce aydınlatıyor. Fiyat performans olarak da beğendiğim bir ürün. Kararında kullanılırsa şık bir ışıltı yaratabilirsiniz.

Makeup Revolution Liquid Highlighter fiyatı: 42 – 45 TL aralığında

Öpücükler 🙂

Gizem Aydoğan

Facebook ve Instagram hesaplarımı takip etmeyi unutmayın 🙂