Max Factor göz farı paleti ve likit eyeliner

736
Max Factor göz farı paleti

Max Factor göz farı paleti ve likit eyeliner seçenkleri ile kusursuz göz makyajı artık imkansız değil.

Max Factor, büyüleyici Masterpiece High Precision Liquid Eyeliner ve Masterpiece Nude Palette far ailesi gözlerinize biçim ve kontur kazandırarak kusursuz göz makyajına sahip olmanızı sağlıyor.

Max Factor göz farı paleti ve likit eyeliner

Masterpiece Nude Palette – Max Factor göz farı paleti

Masterpiece Nude Palette far, gözlerinize biçim ve kontur kazandırarak kusursuz bir göz makyajına sahip olmanızı sağlıyor. Masterpiece Nude Palettes’in sunduğu Rose, Golden ve Orchid çeşitleri ile makyajınızın farklı tonlarına eşlik ediyor. Açıktan koyuya mat ve parlak tonların yer aldığı palet far, içerdiği yüksek pigmentlerle ipeksi bir dokunuş sunuyor.

Cildiniz yapısıyla ahenk oluşturan farklı tonlardan oluşan Masterpiece Nude Palettes fardaki tonları karıştırarak göz kapağınızın üstüne ve alt kirpik çizginizin altına yayarak dalgalı bir etki yaratabilir, gözlerinize kusursuz bir biçim ve kontür kazandırabilirsiniz.

Masterpiece High Precision Liquid Eyeliner

Masterpiece High Precision Liquid Eyeliner yarattığı koyu ve belirgin çizgilerle gözlerde büyüleyici bir etki yaratıyor. Kanat şeklindeki ucu sayesinde ister kalın ve dramatik ister ince ve zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Eyeliner ile göz şeklinizi değiştirebilirsiniz. Göz boyunca süreceğiniz Masterpiece High Precision Liquid Eyeliner gözünüzü uzun gösterirken yarım kanat şeklinde çekeceğiniz eyeliner gözünüzü olduğundan daha kalkık ve geniş gösterebilirsiniz.

Max Factor Masterpiece Nude Palette’in tavsiye edilen satış fiyatı 75,00 TL
Masterpiece High Precision Liquid Eyeliner’ın tavsiye edilen fiyatı 41,50 TL

#MaxFactorturkiye