NARS Orgasm 2018 Koleksiyonu

726
NARS Orgasm 2018 Koleksiyonu

NARS’ın ikonik Orgasm serisinin dudaklara ve yanaklara özel dört yeni rengi ile bu yaz kendinizi şımartın. NARS Orgasm 2018 Koleksiyonu mutlaka denemeniz gereken bir koleksiyon.

Afterglow Lip Balm ile baştan çıkarmaya hazır olun. Orgasm Full Vinyl Lip Lacquer’ın sihirli dokunuşuyla dudaklarınızı vurgulayın. Yanaklarınıza Illuminating Loose Powder ile aydınlatıcı bir boyut katın. Sınırlı sayıda üretilen, büyük boy Orgasm Blush ile mükemmel hazzı yaşayın. En sevilen ışıltı, yeni formlarında!

NARS Orgasm 2018 Koleksiyonu

ORGASM AFTERGLOW LIP BALM

Orgasm After Glow Lip Balm, ikonik Orgasm rengiyle hafif ışıltılı bir bitiş sunuyor. Pürüzsüz dokusu ve antioksidan içeriklere sahip Monoï Hydrating Complex formülüyle de dudakları nemlendirerek koruyor.

130TL

NARS Easy Glowing aydınlatıcı paleti

ORGASM FULL VINYL LIP LACQUER (SINIRLI SAYIDA)

Yenilenmiş formül ve yüksek pigmentli yapısı ile dudaklarınızda yoğun parıltılı bir bitiş sağlıyor. Yapışmayan dokusuyla dudağınıza rahatlıkla sürülürken, pürüzsüz bir görünüm veriyor.

130 TL

ORGASM ILLUMINATING LOOSE POWDER

İpeksi yumuşak yapılı pudra cildin ışığını yansıtarak doğal ışıltılı bir görünüm sağlıyor. Cilt ile kolayca bütünleşebilen bir formüle sahip aydınlatıcı pudra, yumuşak bir ışıltı yaratıyor ve kusurları örtüyor.

135 TL

NARS Natural Radiant Longwear Foundation

ORGASM BLUSH (SINIRLI SAYIDA)

Şeftali pembesi ve altın ışıltısının mükemmel buluşması. Ödüllü Orgasm allık, doğal pembe yanaklara sahip olmak için bu sefer sınırlı sayıda büyük boy üretiliyor.

185 TL

Gizem Aydoğan