Naturals by Watsons Kahve ve Kinoa serisi

813

Naturals by Watsons iki yeni serisi ile doğanın sonsuz mucizelerini saçlarla buluşturuyor. Kahve ve Kinoa özlerinden yararlanan formülleriyle Naturals by Watsons Kahve ve Kinoa serileri saçları yazın yıpratıcı etkilerine karşı koruyor.

Vücut bakımının doğal hali Naturals by Watsons, saçlarının bakımına ve güzelliğine özen gösterenler için iki yeni serisini sunuyor. Saç bakımında profesyonellik arayanların vazgeçemeyecekleri ‘’Kahve’’ ve ‘’Kinoa’’ serileri; şampuan, saç bakım kremi, saç bakım maskesi, bakım yağı ve toniği ile yaz boyunca kırılan ve yıpranan saçlara en doğal çözümü sunuyor.

Kahve çekirdeğinden gelen mucize: Naturals by Watsons Kahve

Afrika ve Brezilya’nın dünyaca ünlü doğa harikası kahve çekirdeklerinin mucizevi özünü içeren ‘’Kahve’’ serisi formülündeki kafein sayesinde saç rengini korurken saçın sahip olduğu enerjiyi açığa çıkarıyor. Kahve çekirdeği yağının güçlü antioksidan ve ekstra yumuşaklık sağlayan özellikleri sayesinde düzenli kullanımlarda saçlar parlaklık kazanıyor. Her saç tipine uygun ürünlerin bulunduğu seri; şampuan, saç bakım kremi ve saç bakım toniğinden oluşuyor.

Çevresel zararlara karşı kinoa kalkanı

Güney Amerika ülkesi Peru’dan doğan ve son dönemin beslenme trendleri arasında yer alan Kinoa tahılının faydaları cilt bakımında da saymakla bitmiyor. Naturals by Watsons’ın yeni bakım serisi ‘’Kinoa’’, içeriğindeki esansiyel yağ asitleri ve antioksidan sayesinde yıpranmış saçların bakım ve onarımını sağlıyor. Kinoa, formülündeki aminoasitlerin yardımıyla saçlar üzerinde yıpratıcı özellikleriyle bilinen deniz tuzu ve güneş ışınları gibi çevresel zararlara karşı da doğal bir koruma kalkanı oluşturuyor. Seride her saç tipinin kullanabileceği; şampuan, saç bakım kremi, saç maskesi ve bakım yağı bulunuyor.

Naturals by Watsons Kahve
Şampuan 490 ML Fiyatı:16,90 TL
Şaç Bakım Toniği 120 ML Fiyatı: 19,90 TL
Saç Kremi 490 ML Fiyatı: 16,90 TL

Naturals by Watsons Kinoa
Şampuan 490 ML Fiyatı: 16,90 TL
Saç Kremi 490 ML Fiyatı: 16,90 TL
Saç Maskesi 200 ML Fiyatı: 16,90 TL
Saç Bakım Yağı 100 ML Fiyatı: 19,90 TL