NOTE Total Brow Kit kaş kiti

848

Stiliniz ne olursa olsun, kaşlar belirleyici bir özellik. Bu nedenle kaş bakımı makyajın tamamlayıcı bir unsuru… Eğer muhteşem kaşlarla gösteriş yapmak istiyorsanız, doğru ürünleri doğru şekilde kullanmak yeterli. NOTE Total Brow Kit kaş kiti işte tam burada devreye giriyor ve hayatınızı kolaylaştırıyor.

Sabitleyici wax, ışıltılı ve doğal renkli aydınlatıcı, kahverengi tonda pudranın olduğu 4 dokulu kaş kiti kremsi yumuşak dokusu ve kolay uygulama özelliği sayesinde kaştaki boşlukları tamamlıyor, kaşların daha kalın ve şekilli olmasını sağlıyor.

Kusursuz makyaj serisi NOTE Perfecting Line

Makyaj çantanızın vazgeçilmezi olmaya aday bu ürünle tanışmaya hazır mısınız?

NOTE Total Brow Kit kaş kiti

İçeriğinde kullanılan tatlı badem yağı ve E vitamini sayesinde yaşlanma etkilerini de geciktiren bu kit’in içinde dört doku var. Kullanımına gelince; doğal aydınlatıcısı örtücü ve ipeksi dokusuyla kaş kemikleri üzerine uygulanarak kaşlara kalkık ve doğal bir görünüm sağlıyor. Yumuşak ve kremsi yapısıyla kaş kavisinin altına kolayca uygulandığında ışıltılı görünümle kaşları olduğundan kalkık gösteren ise ışıltılı aydınlatıcı.

Wax, özel aplikatör fırçası ile aydınlatıcı ve pudra uygulandıktan sonra kaşları sabitlemeye yardımcı olurken; renkli pudra bölümü sayesinde çift taraflı uygulama fırçası ile kaşların arasındaki boşluklar dolduruluyor ve istenilen şekil ve hacim veriliyor.

NOTE Total Brow Kit kaş kiti fiyatı 49,90 TL

Gizem Aydoğan