OGX Bambu Fiber-full serisi ile zayıf saçlara hacim

370
OGX Bambu Fiber-full serisi

Dolgun ve sağlıkla parlayan saçlar her kadının hayali… “Güzellik, saf ve sade” motto’suyla saça ihtiyacı olan her şeyi veren OGX Bambu Fiber-full serisi ile zayıf saçların ne kadar hacimli olabileceğini yakından yaşamaya hazır mısınız?

OGX; bambunun esansı yerine liflerini şampuana taşıyan ilk marka olarak bambu liflerini ve soya proteinini mükemmel görünen saçlar için bir araya getiriyor.

İpeksi yumuşaklık ve dolgun görünüm ile saçlarınızı şımartmaya hazır mısınız? Bambu lifleri ve soya proteinleri ile güçlendirilmiş formül sayesinde cesur, dolgun görünümlü saçlara sahip olacaksınız.

Hacimli saçlar için OGX Bambu Fiber-full serisi

Paraben ve sülfat içermeyen, benzersiz egzotik içeriklere sahip OGX ürünleri; bakım, şekillendirme, koruma, onarma ve saç diplerine uygun özel saç ürün serileriyle; saça ihtiyacı olan her şeyi veriyor. Hacim verici Bambu Fiber-full da böyle bir ürün. İçeriğinde kullanılan bambu lifleri ve soya proteinleri ile güçlendirilen formülü sayesinde cesur ve dolgun görünümlü saçlara kavuşmanızı sağlıyor.

Cildin bağ dokuları için gerekli bir madde olan silikayı bolca içeren bambu bitkisi, saç tellerinizin güçlenmesine yardımcı oluyor. Saç için faydalı olan yağ asitleri ile dolu olan soya proteini saçlarınızın daha pürüzsüz, parlak ve yumuşak olmasına yardımcı olur.
Bambu lif bakımından zengin bir bitki olup, saçları kökten uca güçlendirir. Bambu lifleri ve Soya Proteinlerinin bu güçlendirici karışımı, zayıf telli saçlara kalın ve dolgun bir görünüm sağlar. Sizde ince telli saçlara sahip ve bundan şikayetçiyseniz; saçlarınıza hak ettiği ilgi ve bakımı göstermenin tam zamanı…

OGX Bambu Fiber-full şampuan, 69.90 TL
OGX Bambu Fiber-full saç kremi, 69.90 TL

OGX Bambu Fiber-full serisi fiyat araştırması için birkaç link bırakayım.

Hepsiburada , n11.com , Kozmela