Oriflame Mart ayı kataloğu

914

Oriflame Mart ayı kataloğu yine farklı, etkili ve vazgeçilmeziniz olmaya aday ürünlerle dolu. O ürünlerden bazılarına ve özelliklerine gelince…

Bahar kapıda, yenilenmeye, güneşin etkisiyle ısınacağımız günler yakın. İçimiz kıpır kıpır çünkü tüm güzellikler gibi baharın da bulaşıcı etkisi var. Daha mutlu bir bugün içinse kendimize ve değişime ihtiyacımız var. Madem bu ay 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü de kutlayacağız, o zaman unutmayalım: Kadının olduğu her yerde mutlu bir değişim de olacaktır. Yenilenmeye, bahara bir şans vermeye makyaj çantanızın vazgeçilmezi olan ürünleri değiştirmeye hazırsanız; Oriflame Mart ayı kataloğu yine farklı, etkili ve vazgeçilmeziniz olmaya aday ürünlerle dolu.

Oriflame Mart ayı kataloğu öne çıkan ürünler

Formülündeki E vitamini ve Aloe Vera ile kirpiklerinizi besleyen ve canlandıran The One Eyes Wide Open&Awake maskara gözlerinizi yüzde 30 daha fazla açan özel tasarımlı fırçasıyla dikkati çeken bir ürün.

Çiçeksi kokuları sevenler için Live in Colour EDP ise tenini şımartmayı sevenler için doğru bir seçenek. Çünkü içeriğinde kullanılan pembe ravent, Havai fişek çiçeği ve beyaz amber ile ruhunuza renk katacak bir parfüm.

Farklı ve çarpıcı renk seçenekleriyle 8 saate kadar dudaklara nem veren The One Colour Obsession rujlarsa bu bahar dudaklarınıza yapacağınız en güzel şey olabilir. Çünkü eşsiz renk yoğunluğu sağlıyor.

Ve son dönemin en önemli makyaj bölgesi olan kaşlar. Oriflame kaşları da unutmamış. Renkli ucuyla kaşlarınızı belirginleştiren, aydınlatıcı ucuylaysa kaşlarınızı ortaya çıkaracak olan The One Duo çift taraflı kaş kalemi doğal görünümlü belirgin kaşlar için vazgeçilmez bir ürün.
Gelin bu bahar gardırobunuzdaki giysilerden önce makyaj çantanızdaki ürünleri yenileyin. İnanın pişman olmazsınız.

* Gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkaracak olan The ONE, Eyes Wide Open&Awake maskara, 40 TL yerine Mart ayına özel 18,90 TL

* Özgür ve asi karaktere sahip olanlariçin Live in Colour EDP, 100 ml, 105 TL yerine Mart ayına özel 54,90 TL

* 8 saate kadar nem veren The One Colour Obsession ruj, 45 TL yerine Mart ayına özel 22,90 TL

* Doğal görünümlü, belirgin kaşlar için The One Duo çift taraflı kaş kalemi, 35 TL yerine Mart ayına özel 16,90 TL

Oriflame Mart ayı kataloğu ile yine dopdolu. <3