Phytojoba serisi ile nemlendirici bakım

580

Dış etkenler ve nemsizlik sebebiyle kuruyan saçlara mucize destek Phytojoba serisi ile evinize geliyor.

Kuru saçlara ideal nem kazandıran Phytojoba serisindeki yoğun nemlendirici şampuan ve maske, muhteşem parlaklık ve esnekliği saçlara geri veriyor. İçeriğindeki jojoba yağı nemlendirici, yumuşatıcı ve koruyucu etki sağlayarak saçları güçlendiriyor. Hidrolipidik filmi geri kazanmaya yardımcı oluyor ve saçlara parlaklık sağlıyor. Bu nemlendirme desteği ile saçlar daha sağlıklı ve parlak bir görünüme kavuşur!

Phytojoba Yoğun Nemlendirici Şampuan:
Tavsiye edilen satış fiyatı 79TL

Islak saça masaj yaparak uygulanan ve ardından durulanan bu mucizevi şampuanın, içeriğindeki peygamber çiçeği ve ebegümeci özü, her bir saç telini tek tek nemlendiriyor ve saçın ahenkle yumuşamasını sağlıyor.

Phytojoba Yoğun Nemlendirici Maske:
Tavsiye edilen satış fiyatı 135TL

Bu eşsiz maske, şampuandan sonra havlu ile nemi alınmış saçların boy ve uçlarına ceviz büyüklüğünde uygulanıyor. 2 ila 5 dakika arasında saçta bekletilmenin akabinde durulanıyor. İçeriğindeki mikro buğday proteinleri nemi saç tellerine özenle hapsediyor. Melek otu özleri ise saçları ağırlaştırmadan kolaylıkla tarama olanağı sağlıyor.

Phytojoba serisi ile nemlendirici bakım

Her gün cildimizle birlikte saçlarımızı da nemlendirmek mümkün mü? Gün içerisinde karşılaştığımız olumsuz etkenler cildimiz kadar saçlarımızın da kurumasına sebep oluyor. Phyto durulanmayan nemlendirici krem serisi ile saçlarımızı muhteşem ışıltısına kavuşturmak hayal değil! İçeriğindeki 7 bitki ile yoğun nem sağlayan Phyto 7 ve mucizevi 9 bitki özü ile benzersiz bakım sağlayan Phyto 9 serileri, saçlarınızın gün içerisinde kaybettiği nemi geri kazandırıyor.

Kuru ya da nemi alınmış saçlara, parmaklarınızla tarayarak uygulayacağınız günlük nemlendirici serisi sonrasında durulanmıyor ve anında etki göstererek ideal nemlenme sağlıyor.

PHYTO 7

Tavsiye edilen satış fiyatı: 85 TL
7 Bitki Özü ile Kuru Saçlara Nem Etkisi

İçeriğindeki kalendula, adaçayı, dulvarotu, söğüt, soya, biberiye ve ebegümeci özleriyle kuru saçları gün içerisinde koruyarak tazelemeye ve canlandırmaya yardımcı oluyor. 7 mucizevi bitki kuruyan saçlara gün içerisinde ihtiyacı olan nemi geri kazandırıyor ve sağlıkla ışıldamasını sağlıyor.

PHYTO 9

Tavsiye edilen satış fiyatı: 85 TL
9 Bitki Özü ile Çok Kuru Saçlara Benzersiz Nem Etkisi

İçeriğindeki kalendula, adaçayı, dulvarotu, söğüt, soya, biberiye, ebegümeci, sarı kantoron, makedemya özleri ile her bir saç teline konsantre nemlendirme sağlıyor. Yoğun kuruluk yaşanan saçlarda koruma ve kütikül canlandırmaya yardımcı oluyor.

Gizem Aydoğan