Revlon yeni ürünleri ile Watsons mağazalarında

830

Yalnızca Watsons mağazalarında ve Watsons.com.tr’de bulabileceğiniz Revlon yeni ürünleri ile sezonun en trend ürünleri olmaya aday.

Amerika’nın sevilen kozmetik markalarından Revlon; aydınlatıcıdan ruja, göz farından maskaraya kadar eşsiz renklere sahip geniş ürün yelpazesini makyaj severlerin beğenisine sunuyor.

Watsons Büyük Bayram indirimi'nde neler indirimli? Tıklayın

Revlon yeni ürünleri neler?

Nefes kesen göz makyajı

Loose Pigment Göz Farı, Holographic ve Copper renk seçenkleri ile hem tek başına hem de karıştırılarak kullanılabiliyor. Gözlere yeni bir boyut kazandıracak olan bu ürün, kremsi yumuşaklığı ve uzun süre kalıcılık vadeden yapısı ile dikkat çekiyor.

Likit aydınlatıcı ile cildinizde kusursuz bir ışıltı yaratın

Son dönemin en popüler aydınlatıcı formlarından likit aydınlatıcılar ışıltılı bir ten elde etmek için en ideal ürün olarak öne çıkıyor. Halo Likit Aydınlatıcı, yoğun pigmentleri sayesinde çok az bir miktarda uygulanması yeterli oluyor.

Dudaklarda yaz mevsimi

Ruj kategorisinde bir ikon olan Super Lustrous Ruj, yeni renkleriyle yaz mevsimini dudaklara getiriyor. Zenginleştirilmiş nemlendiriciler ve içeriğindeki C & E vitaminleri sayesinde Super Lustrous Ruj, dudaklara kremsi ve pürüzsüz bir his veriyor. Revlon Super Lustrous Ruj dudaklarınıza rengi eşit olarak dağıtıyor ve gün boyu kalıcılığını koruyor. Her cilt tipine ve beğeniye uygun seçenekler sunan Revlon; Barely Pink, Fierce Fushia ve Pure

Red Matte rujlarıyla dikkat çekiyor.

Yeni trendler arasında yer alan dudak pudrası uzun süre kalıcılık özelliği ile gönülleri fethediyor. Makyaj trendlerini yakından takip eden Revlon’un Lip Powder Paleti, dudakta kolayca sabitlenerek bulaşma ve dağılmayı engelliyor. Lip Powder, yüksek pigmentasyona sahip 5 farklı renk seçeneği ile tarzına düşkün makyaj severleri bekliyor.
Watsons’da her zaman daha fazlası var!

Revlon yeni ürünleri fiyatları

Revlon Loose Pigment Holographic Fiyatı: 34,90 TL
Revlon Loose Pigment Copper Fiyatı: 34,90 TL
Revlon Liquid Illuminator Halo Fiyatı: 49,90 TL
Revlon Super Lustrous Lipstick Barely Pink Fiyatı: 34,90 tl
Revlon Super Lustrous Lipstick Fierce Fuchsıa Fiyatı: 34,90 tl
Revlon Super Lustrous Lipstick Pure Red Matte Fiyatı: 34,90 tl
Revlon Lip Powders High Fever Fiyatı: 39,90 TL

Gizem Aydoğan