Saç rengini açmak isteyenlere öneri L’Oréal Paris Sunkiss Renk Açıcı Jel

102

Seyahatlerinizde çantanızdan çıkarmayacağınız L’Oréal Paris Casting Sunkiss ile saçlarınızda yazı yaşayın. Sunkiss ile güneş ışığını saçlarınıza taşıyabilir, parlak ve yumuşacık saçlara kavuşabilirsiniz.

Saç rengini açmak isteyenlere öneri L’Oréal Paris Sunkiss Renk Açıcı Jel

L’Oréal Paris Sunkiss Renk Açıcı Jel saç renginizi aşamalı olarak açarken amonyak içermeyen hoş kokulu içeriğiyle saçlarınızı yumuşacık yapar! Doğal güneş ışığı etkisi ile koyu kahverengiden sarıya tüm saç renklerini her kullanımda aşamalı olarak açan Sunkiss ile saç renginizin kontrolü tamamen sizde!

L’Oréal Paris Sunkiss’in jel yapısı sayesinde ıslak ya da kuru saça uygulaması çok kolay. Sunkiss Jel’i uyguladıktan sonra kurutma makinası ya da güneş yardımı ile kurutmak yeterli! L’Oréal Paris Sunkiss Renk Açıcı Sprey, koyu kahverengiden sarıya tüm saç renklerini her kullanımda aşamalı bir şekilde açar. Sprey formatı ile hızlı ve kolay uygulama sağlayan Sunkiss saça uygulandıktan sonra denizden yeni çıkmış gibi doğal ve dağınık saç görünümüne kavuşturur!

Doğal ve ışıltılı bir saç rengine ulaşmak isteyen herkes, yazın vazgeçilmezi haline gelen Sunkiss Renk Açıcı Jel ister tüm saçına ister modası geçmeyen ombre etkisini yaratmak için saç uçlarına ya da açılması istenen saç tutamına kolayca uygulayabilir. Yazın ışıltısını saçlarına taşımak isteyenler, kuru ya da nemli saçlarına istedikleri miktarda Sunkiss Renk Açıcı Jel uygulayarak durulama gerektirmeden istedikleri görünüme kolaylıkla ulaşabilirler!

L’Oréal Paris Sunkiss Renk Açıcı Jel fiyatı: 27,90 TL

Gizem Aydoğan

Instagram  |  Facebook | Youtube