Saç uzatan bal kürü

456
Saç uzatan bal kürü

Saçlarımızı uzatınca kestirmek, kestirince de uzatmak istiyoruz. Saç bizim değil mi isteriz tabi kime ne : ) Kısa saçlılar saçlarını uzatmak için bir sürü ürün ve bitkisel kür dener durur. 2 yıldır 3 numara saçla dolaşıyorum ama açık söyleyeyim hiç böyle bir kür denemedim. Kendi halinde uzuyorlar bu arada. Ama araştırmaktan geri duracağım anlamına gelmiyor. En kolay ve pratik birkaç kür tarifi buldum. Pey der pey sizinle paylaşayım. Bunlardan biri saç uzatan bal kürü. Adı üstünde bal ile hazırlanıyor.

Saç uzatan bal kürü

Saçların daha hızlı ve sağlıklı uzamasını sağlıyormuş. Yapmak için gereken malzemeler sıcak su, bal ve elma sirkesi. Saç uzatan bal kürü her sabah uygulanmalı. Bu konudan çok emin olamadım ama denedikten sonra etkilerini bana da yazın lütfen, merak içindeyim.

Her sabah 1 büyük bardak sıcak suya 1 tatlı kaşığı bal ve 1 kaşık elma sirkesi ekleyip karıştırmalısınız. Bu karışımı saça sürmüyorsunuz, içiyorsunuz. Elma sirkesinin zayıflamaya etkisi olduğunu çok duymuştum ama saç uzattığını bilmiyordum. Saç uzatan bal kürü yorumları lütfen deneyenlerden gelsin.

Böyle içmeli yemeli tariflerden pek korkarım. O nedenle tedbiri elden bırakmayın 🙂

Gizem Aydoğan

Facebook ve Instagram hesaplarımı takip etmeyi unutmayın 🙂

Zayıflatan bitkisel kür önerileri