Sephora Gülen Ciltler Festivali başlıyor

1442

Sephora Gülen Ciltler Festivali başlıyormuş. Aklıma Gülen Gözler filmini getirdi. Ne güzel kampanya adı seçmiş Sephora. Şahane : )

Sephora güzellik tutkunlarını kendini iyi hissettirecek etkinliklerde buluşturmaya devam ediyor.

Sephora Gülen Ciltler Festivali

Cildine ve cilt bakımına özen gösterenlerin heyecanla beklediği Sephora Gülen Ciltler Festivali, Ekim ve Kasım ayında güzellik tutkunlarıyla buluşuyor. Bir gelenek haline dönüşen Gülen Ciltler Festivali tüketicileri cilt bakımı konusunda bilinçlendirmeyi amaçlıyor.

8 Ekim -4 Kasım tarihleri arasında Sephora mağazalarında gerçekleşecek ‘Gülen Ciltler Festivali’, kendini iyi hissetmek isteyen ve cildine özen gösteren güzellik tutkunu kadınları bir araya getiriyor. Heyecanla takip edilen festival süresince, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz cilt bakımı yaptırılırken, kadınlar aynı zamanda cilt bakımı konusunda püf noktaları öğreniyor.

Gülen Ciltler Festivali kapsamında etlinlik gününe ve etkinliğin gerçekleştiği mağazaya özel indirimler meraklılarını bekliyor. Sephora Black üyeleri 2 ve üzeri seçili cilt bakım ürünü alışverişlerinde yüzde 20 indirim kazanırken, Sephora White üyelerine ve yeni kart açtıran müşterilere 2 ve üzeri cilt bakım ürünü alışverişlerinde yüzde 15 indirim uygulanıyor (*)

Bu ayrıcalıklı cilt bakım festivaline katılarak servisten yararlanmak için Sephora mağazalarından randevu almayı sakın unutmayın!

*Kampanya etkinlik gününde ve etkinliğin gerçekleştiği mağazaya özel seçili ürünlerde geçerlidir.