Sinoz Yüz Temizleme Jeli ile makyaj temizliği çok keyifli

723
Sinoz Yüz Temizleme Jeli

Sinoz Yüz Temizleme Jeli salatalık özlü içeriğiyle makyaj temizliğini keyifli hale getiriyor.

Şehir hayatı, hava kirliliği ve yoğun kozmetik kullanımı derken cildimiz canlılığını kaybediyor. Dış etkenlerle tıkanan ve canlılığını kaybeden ciltleri temizleme vakti geldi. Salatalık özlü özel içeriğiyle Sinoz cildinizi kir, yağ ve makyaj kalıntılarından arındırarak eski canlılığını geri kazanmasını sağlayacak.

Sinoz Kaş Kirpik Serumu Kullananlar Öneriyor

Kimyasallardan oluşmuş olsalar da yüzdeki tüm kusurları kapattığı ve daha güzel görünmesini sağladığı için makyaj malzemeleri kadınların vazgeçilmezi. Ancak kozmetik ürünlerinin yoğun kullanılması ile yağdan, tozdan ve kirden dolayı cilt gözenekleri tıkanır ve canlılığını kaybeder.

Sıradan sabunların aksine tıkanan gözenekleri açarak nefes almasını ve doğal canlılığına kavuşmasını sağlayan birbirinden farklı içeriklere sahip yüz temizleme jelleri ise cildin korunmasında önemli rol oynuyor.

Sinoz Yüz Temizleme Jeli salatalık özüyle makyaj kalıntılarına son veriyor

Tüm cilt tipleri için uygun olarak üretilen Sinoz Yüz Temizleme Jeli, cilde derinlemesine işleyerek makyaj kalıntılarını yok ediyor. İçeriğindeki salatalık özü sayesinde cilde bakım yaparak nemlendiren, kiri ve yağı temizleyen yüz temizleme jeli, sivilce oluşumunu da engellemeye yardımcı oluyor. Sabun ve alkol içermediği için kızarıklık, pul pul dökülme gibi yan etkiler yapmayan ürünün her gece bir kez kullanılması yeterli oluyor.

Sinoz Yüz Temizleme Jeli fiyatı 19,00 TL

Sinoz Yüz Temizleme Jeli