SunOzon güneş sonrası saç ve cilt bakımı spreyleri

1842
SunOzon güneş sonrası

SunOzon güneş sonrası saç ve cilt bakım ürünleri ile hem cildiniz neme kavuşacak hem de saçlarınız denizin, havuzun ve güneşin olumsuz etkilerinden arınmış olacak.

SunOzon güneş sonrası nemlendirici sprey

Kolayca uygulanabilen SunOzon sprey, cilt tarafından hızla emiliyor ve yağlı bir kalıntı bırakmıyor. İçeriğindeki değerli Aloe Vera, Panthenol ve gliserin ile cildi adeta yeniden yapılandırıyor.

Verdiği yoğun nem sadece onarmıyor yanı sıra kazanılan bronzluğun uzun süre kalıcı olmasını da sağlıyor. Sağladığı nem yağmuru ile etkin bir şekilde ciltteki kızarıklık ve kurulukları da gideren SunOzon güneş sonrası nemlendirici spreyin fiyatı: 14,99 TL

Procsin güneş kremi 50 faktör yorumları

SunOzon güneş sonrası saç spreyi

Panthenol içeren formülü ile SunOzon sprey saç derisine bakım da yapıyor.  SunOzon sprey uzun yıllar bilim adamlarının hummalı çalışması sonucu dengelenmiş UVA ve UVB filtreli haliyle tüketiciye sunuluyor.

Gerçek bitkisel özlerle üretildi

Vegan ürünleri ve Türkiye genelinde 100’ün üzerinde mağazasıyla kadınların aşk markalarından biri haline gelen Rossmann’ın raflarında bulunabilen SunOzon, suya dayanıklı olması, yağlı his bırakmaması, E vitamini içermesi ile el çantasında taşınması gerekenlerden.

19.90 TL’lik fiyatıyla tüketiciye ulaşan spreyle ilgili en çok gelen yorum ise “Her kullandığımda saçım o kadar iyi görünüyor ki, kışın da saç besleyici ve şekillendirici olarak kullanıyorum” oluyor.

Gizemaydogancom.com

Facebbok/gizemaydogancom

Instagram/gizemaydogan