Teoxane Güneş Koruyuculu Renkli Pata Krem

648
Teoxane Re[Cover] Complexion Spf 50

Türkiye’de Seltek Estetik A.Ş. tarafından temsil edilen TEOXANE’dan çok özellikli yepyeni bir ürün daha! Teosyal Işık Dolgusu’nun formülünde yer alan Patentli “Resilient” hyaluronik asit içeriğine sahip, yeniden yapılandırıcı güneş koruyuculu renkli pata krem Teoxane Re[Cover] Complexion Spf 50’i sunuyor. Teoxane Re[Cover] Complexion Spf 50, koruma ve pigment düzeltici özelliklerinin yanı sıra renkli dokusuyla da kusurları kapatıyor.

Teoxane Re[Cover] Complexion Spf 50, formülünde yer alan patentli Hyaluronik Asit + Arnika + E Vitamini ile sağladığı nemlendirme ve bakımın yanı sıra içerdiği % 20 düzeltici pigmentler ile profesyonel bir kapatıcı. Ciltteki kızarıklık, leke, gözaltı morlukları, morluk, hematom gibi kusurları örterek, 3 farklı renk tonu sayesinde baz olduğu tüm ten renklerine uyum sağlıyor.

Cilde bakım yaparken aynı zamanda tendeki kusurların görünürlüğünün giderilmesine de yardımcı olan, paraben ve fenoksietanol içermeyen Teoxane Re[Cover] Complexion, SPF 50 özelliği ile cildi sonbaharda da UVA/UVB ışınlarından koruyarak direncini yükseltmeyi de destekliyor. İyice temizlenmiş cilde sünger yardımıyla özellikle kusurların üzerine küçük dokunuşlarla sürülen Teoxane Re[Cover] Complexion Spf 50’nin, güneş koruması için gerekli sıklıkta gün içinde tekrarlanarak kullanılması öneriliyor.

Türkiye’de Seltek Estetik A.Ş. tarafından temsil edilen Teoxane Re[Cover] Complexion Spf 50’yi doktor kliniklerinden temin edebilirsiniz.

Teoxane Re[Cover] Complexion Spf 50, 392 TL