The Body Shop ile her mod için yüz spreyi

785

The Body Shop yüz spreyleri Hızlı emilen yapısıyla cildi anında nemlendirir, yenilenmiş ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Şimdi nemlendirme ile ilgili tüm bildiklerinizi unutun! Eğer cildiniz durdurak bilmeyen yoğun hayatınızla başa çıkacaksa, sabah ve akşam nemlendirme çabasından daha fazlasına ihtiyacınız var. 7-24 canlı bir cilde sahip olmak istiyorsanız karşınızda The Body Shop’ın

The Body Shop ile her mod için yüz spreyi

Susamışsanız nasıl ki vücudunuzun mutlaka suya ihtiyacı var ise cildiniz için de aynı şey geçerli. Eğer cilt yorgun, gergin, kuru, donuk duruyorsa tekrar nemlendirilmeye ihtiyacı vardır. Cilt, gün içerisinde verilen nemden de oldukça çok faydalanır. Agresif hava koşulları, klima, kötü beslenme ve yetersiz su tüketimi cildin en kötü düşmanlarıdır. İster dışarıda bir etkinlikte, ister seyahatte, ister partide ol, hızlı ve kolay bir ‘fıs’la saniyeler içerisinde makyajınızı da bozmadan cildinizi yeniden nemlendirebilirsiniz.

Cilt, modunuza göre değişkenlik gösterir, onu mutlu etmek istiyorsanız The Body Shop’ın her mod için uygun spreylerinden Mandarin Enerji Veren Sprey ile güne başlayabilirsiniz. Brezilya’da üretilen camu camu, mandalin, Peru’dan gelen maca kökü ve kahve ile zenginleştirilmiş formülü ile sağlıklı görünen bir ışıltıyla cilde enerji verir ve canlandırır.
Öğlene doğru cilt yağlanmaya başlar, ışıltısını kaybeder, işte tam da Mint Matlaştırıcı Sprey’i kullanma zamanı. Cilde taze ve ferah bir his veren, matlaştıran spreyde, Nikaraguay’dan nane, İngiltere’den kaolin kili, İrlanda’dan deniz yosunu içerikleri yer alıyor.

Öğleden sonra cildinizi sakinleştirmek, rahatlatmak ve yenilemek isterseniz Coconut Yatıştırıcı Sprey, Brezilya’da üretilen hindistan cevizi suyu ve bisabolol içeriği ile doğru ürün.
Yemeğe çıkmaya mı hazırlanıyorsunuz, kesin bir selfie çekilir ve Strawberry Pürüzsüzleştirici Sprey ile filtreye ihtiyacınız kalmaz. Pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm ile cilde kadifemsi bir yumuşaklık hissi veren sprey, İtalya’da üretilen çilek ve antioksidan etkiye sahip, Brezilya’da yetişen guava meyvesi ile hazırlanmıştır.

Rose Dewy Işıltı Veren Sprey, ışık yansıtan parçacıkları ile sizi baştan hazırlanmanıza gerek kalmadan geceye hazırlar. Nemli, sağlıklı, ışıltılı bir görünüm ile cilde dolgunluk hissi veren spreyde, Fransa’da yetiştirilen ahududu ve İngiltere’de yetişen gül özü içeriği mevcut.
Her biri cilt bakımına olan faydaları ile bilinen farklı özlerle zenginleştirilmiş, farklı özelliklere sahip, herkese her cilt tipine uygun, YENİ Yüz Spreyleri petrolatum, mineral yağ, parafin olmadan formüle edilmiştir. Makyaj üzerine de kullanılmak üzere formüle edilen, doğadan ilham alan spreyler cildin nemli ve tazelenmiş hissetmesini sağlamak için, yatıştırma ve nemlendirme özellikleri ile bilinen Yerel Ticaret ürünü organik aloe vera ile zenginleştirilmiştir.

Fiyat: 39.90 TL