Victoria’s Secret Bombshell Summer ile yaz kokusu

770
Victoria’s Secret Bombshell Summer

Victoria’s Secret, yazın gelişini sevilen kokusu Victoria’s Secret Bombshell Summer ile kutluyor! Bikini, sahil ve en sevdiklerinizle olduğunuz, yazın sunduğu bütün maceraları yaşadığınız ve her gün batımını yakaladığınız bir yaz hayal edin.

İşte karşınızda ödüllü Bombshell’in yaz kokusu!

İçeriğindeki tazelik veren greyfurt ve siyah frenk üzümü notalarını tropikal vadi zambağının etkileyici kokusuyla harmanlayan Bombshell Summer, yazın enerji veren bütün pozitif hislerini teninize hapsediyor.

Victoria’s Secret Bombshell Summer ile yaz kokusu

Taze meyve ve çiçek kokularının kurutulmuş odun notalarıyla buluşmasının sonucunda ortaya çıkan benzersiz birleşiminin, Bombshell’in ana içeriklerinden biri olan çam kokusuyla eşliği vazgeçilmez bir dokunuş yaratıyor.

Victoria’s Secret tasarımcıları tarafından özel olarak tasarlanan, ikonikleşmiş çizgi ve kurdele detaylı Bombshell Summer parfüm şişesi ilhamını günbatımındaki renk skalasından alıyor.

Bombshell Summer, enerjisi yüksek sıcak yaz günlerinde; seksi, dikkat çeken ve etkileyici kadınlar için yazın vazgeçilmezi.

Bombshell etkisinde bir yaz yaşamak isteyenler için, Victoria’s Secret Bombshell Summer Mayıs ayı itibariyle Victoria’s Secret mağazalarında yerini alıyor.

Gizem Aydoğan