Yeni L’Occitane badem özü serisi

181
L’Occitane badem özü serisi

L’Occitane badem özü serisi ise silde “badem özleriyle” son dakika hacklemesi!

Almond Shower Oil (Badem Duş Yağı)
2’si 1 arada formülü ile cildi temizlerken nemlendiren ve duş rutinini keyifli bir ritüle dönüştüren altın renkli Almond Duş Yağı, su ile temas ettiğinde yumuşak bir süte dönüşüyor. L’Occitane’ın ikonikleşmiş bademli duş jeli, yaz boyu size eşlik etmesi gereken ürünlerin başında geliyor. Kuru ve hassas ciltler için ideal olan duş yağı, gün boyu nem sağlamakla kalmaz, vücudu güneş koruyucularından derinlemesine arındırır.
Almond Shower Oil 250 ml 133 TL

Almond Shower Shake (Badem Duş Köpüğü)
Çalkalayın ve bu duş köpüğünün yarattığı eğlenceyi ve vücudunuzda yarattığı yumuşaklığı hissedin. Duş anlarıhiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!
Provence’dan gelen badem yağı ve badem sütünden oluşan bu özel duş köpüğü kullanmadan önce sallayın vebaşka bir forma dönüşmesini izleyin.
Almond Shower Shake 250 ml 133 TL

Almond Supple Skin Oil (Badem Cilt Yağı)
Yüzde 50 badem yağından oluşan bu sıkılaştırıcı ve besleyici yağ, omega 6 bakımından zengindir ve ultra ince dokusu ile günün her anı cildinizi nemlendirmeye ve yumuşatmaya hazırdır!
Badem şeklindeki şişesi, sprey başlığına sahiptir ve bu sayede mikro damlacıklar halinde dağıttığı yağ ile uzun süreli bir nemlendirme sağlar. Badem yağı ve ketencik yağının kusursuz kombinasyonu ile daha sıkı, daha pürüzsüz ve daha dolgun bir cilt sunar!
Almond Supple Skin Oil 100 ml 258 TL

Almond Delicious Paste (Lezzetli badem peelingi)
Almond Delicious Paste, badem yağı ve badem özü, kırılmış badem kabuğu ve şeker kristalleri ile zenginleştirilerek keyif veren bir peeling karışımı elde edilir. Cildi ölü derilerden arındırarak, aynı zamanda bakım yapan etkili bir peelingdir.
Cilt mükemmel bir şekilde pürüzsüzleşir ve yumuşar, taze bademin yumuşak notalarıyla nazikçe kokulanır.
Almond Delicious Paste200 ml 244 TL

Gizem Aydoğan

Instagram  |  Facebook