Yeni Note bronzlaştırıcı seri

609
Note bronzlaştırıcı

Yeni Note bronzlaştırıcı seri ile sağlıklı bir bronzluk hayal değil. Güneşe çıkamıyorum, tatile gidemiyorum, bronzlaşamıyorum diye üzülmenize artık gerek yok 🙂

Note Sunglow Foundation ile yüz ve dekolte bölgenize sağlıklı bir ışıltı kazandırmanız artık çok kolay. Vitamin E içeriği ve SPF 15 koruma özelliği sayesinde ışıltılı bronzluğu makyaj çantanızda ve gittiğiniz her yere taşıyabilirsiniz.

Yüzdeki tüyler için nohut unu maskesi tarifi

Tatile gidemeseniz, güneşlenemeseniz bile size bronzluğun anahtarını, farklı tonlarıyla sunan, Note’un yüz ve dekolte bölgesine sağlıklı bir ışıltı kazandıran ürünü Bronzing Powder’ı ile çekici bir tene ulaşmak artık çok kolay.

Yeni Note bronzlaştırıcı seri

Note Sunglow Foundation

Hafif ve ipeksi formülüyle cildinizde ışıltılı, doğal bir bronzluk sağlayan Sunglow Foundation içeriğindeki E vitamini ile cildinizi serbest radikallere karşı korumaya da yardımcı oluyor. Sunglow Foundation’ı yüz ve dekolte bölgesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

NOTE Sunglow Foundation fiyatı 44.90 TL

Note Bronzing Powder

İpeksi dokusuyla cildinize sağlıkla ışıldayan doğal bir bronzluk sağlayan bu ürünün üç farklı bronz tonu bulunuyor. Hassas ciltlerin de rahatlıkla kullanabileceği Bronzing Powder, fırça ile uygulandığında içeriğindeki hafif pırıltılı tanecikleri ile çekici bir görünüme ulaşmanızı sağlıyor. SPF 15 koruma faktörü bulunan ürün içeriğinde kullanılan E vitamini ile dikkati çekiyor.

NOTE Bronzing Powder fiyatı 49.90 TL

Gizem Aydoğan

Facebook/gizemaydogancom

Instagram/gizemaydogan