Yeni Nuxe Aquabella serisi

1646

Karma ciltler için özel olarak geliştirilen yeni Nuxe Aquabella serisi, taze ve temiz bir cilt vadediyor.

Üç aşamalı cilt bakım rutini, içeriğindeki beyaz nilüfer ekstresi ile nemlendiriyor, patenti NUXE’e ait olan “doğal blur kompleksi” ile daha güzel bir görünüm kazandırıyor.
Sonuç ise mat, ışıltılı ve güzel bir cilt.

Karma ciltler için geliştirilen yeni cilt bakım serisi Nuxe Aquabella serisi

Karma ciltler için üç aşamalı cilt bakım rutini. Aquabella® cildi nemlendirir, temiz ve sağlıklı cildin tazeliğineve saflığına ulaşmanızı sağlar.

Yepyeni bir seri: aquabella ®, benzersiz bir cilt bakım deneyimi!

Aquabella ® cilt bakım rutini, karma ciltlerin tüm ihtiyaçları gözetilerek geliştirildi: Benzersiz dokularla bütünleşen nemlendirme özelliği, cilde ihtiyacı olan tüm arınma ve nemi sağlıyor. Denizden gelen tatlı bir esintiyi andıran kokusu, yaseminin tazeliği ve salatalığın ferahlığı ile bütünleşiyor, son dokunuşları ise limon kabuğunun enerjik notaları yapıyor.

Nemlendirme ve tazelik, karma ciltlerin en yakın arkadaşları

NUXE iki aktif içeriği bir araya getirerek (beyaz nilüfer özleri ve doğal kökenli hyalüronik asit) karma ciltlerin en büyük problemlerinden birine çözüm getiriyor: Kuru bölgeler neme doyarken yağlı bölgeler arınarak temizleniyor. Sonuç ise parlamadan ışıldayan, taze bir cilt!

Madagaskar’dan Beyaz Nilüfer

Saflığın sembolü beyaz nilüfer, su yaşamının döngüsünde sahip olduğu önem doğrultusunda suyun oksijenlenmesi ve temizlenmesinde önemli bir rol üstleniyor. Beyaz nilüfer ekstresi içeriğindeki su molekülleri ile etkin nemlendirme sağlarken tanin ve polifenol ile de yağlı bölgelerde bakterilerin çoğalmasını önlüyor.

Doğal Kökenli Hyalüronik Asit

Derinlemesine nemlendirme için NUXE, bioteknoloji ürünü doğal kökenli hyalüronik asiti tercih etti. Süngersi yapısıyla su moleküllerini tutan aktif içerikler sayesinde cilt suya doyuyor.

Doğal güzelleştirici etki: NUXE’e özel doğal “Blur” kompleksi

Kapatıcılara, fondötenlere ve cilt üzerinde yapay bir katman oluşturan tüm benzeri uygulamalara veda edin. Pürüzsüz bir cildin sırrı NUXE’ün patentli “Doğal Blur Kompleksi”ni oluşturan 3 botanik aktif içerikte gizli!

Yulaf
Yulaf özleri, ciltte anında rahatlama sağlıyor.

Yeşil Mercimek Özütü
Yeşil mercimek sebum üretimini azaltıyor, gözenekleri sıkılaştırıyor ve cilt dokusunu güzelleştiriyor.

Latin Çiçeği
Cilt hücrelerinin oksijenlenmesini artıran Latin Çiçeği, böylelikle cilde ışıltı kazandırıyor.

Doğal “Blur” etkisi
Anında ve kalıcı sonuç!
– Yalnızca bir saat içinde ciltte daha ferah bir his.
– Gözeneklerde azalma, cilt dokusunda kalıcı güzelleşme.
– Sağlıklı bir ışıltı.

Nuxe Aquabella serisi ürünleri

Günlük Kullanıma Uygun, Mikro Tanecikli Arındırıcı Jel

Yüzü kurutmadan derinlemesine temizleyen ürün, içeriğindeki Beyaz Nilüfer ve doğal “blur” kompleksi ile sebum üretimini baskılıyor. Doğal kaynaklı mikro tanecikler ciltteki pürüzleri nazikçe arındırıyor. Kullananlar ciltlerinde anında arınma ve ferahlık hissediyorlar. Sadece 28 günlük kullanımın sonunda daha temiz, daha ışıltılı bir cilt!
Her sabah ve akşam nemli cilde, parmak uçlarınızı kullanarak uygulayın ve sonra durulayın.
150 ml Tüp – 85 TL

Gözenek Sıkılaştırıcı Losyon

Beyaz Nilüfer ve doğal kökenli Hyalüronik Asit ile zenginleşen losyon kullanım kolaylığı sağlıyor ve cilde tazelik veriyor. Doğal “blur” kompleksi ciltteki pürüzleri gözle görülür biçimde düzeltirken cildin görünümünü de iyileştiriyor: 28 günlük kullanımın sonunda gözenekler sıkılaşıyor.
Gündüz ve/veya akşam, göz çevresi hariç yüzünüze uygulayın.
200 ml Şişe – 80 TL

Nemlendirici Emülsiyon

Bu hafif emülsiyon taze bir bitiriş sağlayarak doğal bir cilt görünümünü tamamlıyor. Cildin farklı ihtiyaçlara sahip bölgelerine aynı anda cevap veren ürün kuru alanları nemlendirirken içeriğindeki Silica pudra ile yağlı bölgeleri matlaştırıyor. İlk uygulamadan itibaren daha nemli ve daha mat bir cilt.
Her sabah ve/veya akşam yüze ve boyun bölgesine uygulayın.
50 ml Pompalı Şişe – 110 TL