Ana Sayfa #GizemYazio Markalar The Purest Solutions Hyaluronik Asit İle Nemli Bir Cilt

The Purest Solutions Hyaluronik Asit İle Nemli Bir Cilt

262

2024’e sayılı günler kala bütün bir yılın yorgunluğunu tartışmasız ki en çok cildiniz gösterir. Yeni yıla sağlıklı ve canlı bir ciltle adım atmak, aynı zamanda yılbaşı gecesi muhteşem görünmek, etkili bir cilt bakımı rutininden geçer. Peki ya sizin cildiniz yeni yıl için hazır mı? İşte, yeni yıl gecesi ve daha sonra tüm yıl boyunca ışıl ışıl parlamak ve göz kamaştırmak için The Purest Solutions’dan birkaç adımda yılbaşı öncesi cilt bakımı önerileri…

The Purest Solutions Hydration Booster Daily Moisturizing Cream

Kış mevsimi, tüm cilt tiplerinin kurumaya daha yatkın olduğu bir mevsim. Bu yılbaşı gecesinde doğal ışıltıya sahip olmak istiyorsanız cildinizi düzenli olarak nemlendirdiğinizden emin olmalısınız. İçeriğinde Hyaluronik asit içeren, cildin kaybettiği nemi geri kazanmaya odaklanarak cilt elastikiyetinde önemli bir artış sağlayarak yaşlanma etkilerine karşı cildi koruyor. Kısa sürede etkisini gösteren bu formül, sadece 1 saat içinde cildin nem oranında hissedilebilir bir değişiklik sağlayarak geçici değil, kalıcı bir şekilde nemli ve dolgun bir görünüm sağlıyor. Bu sayede size sadece yıl boyunca dirençli bir cilde sahip olmanın keyfini çıkarmak kalıyor!

KULLANIM TAVSİYESİ:

Sabah ve akşam tüm cilde uygulamaya uygundur. Temizlenmiş ve arındırılmış cilde masaj hareketleri ile uygulayabilirsiniz.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 329.90₺

The Purest Solutions Intensive Hydration Serum

Yılbaşı gecesine ışıltılı bir başlangıç yapmak ve sabahın ilk ışıklarına kadar süren bu özel geceyi dolgun ve canlı bir cilt ile karşılamak istemez misiniz? The Purest Solutions Hyalüronik Asit Cilt Bakım Serumu, yorgunluğa meydan okuyarak cildinize nemli bir görünüm kazandırmayı hedefliyor. Bu eşsiz serum, gece boyunca devam eden eğlence ve kutlamaların ardından cildinizde biriken yorgunluğu ortadan kaldırmak için ideal bir seçenektir. Hyaluronik asit, cildin farklı katmanlarına derinlemesine nüfuz eder, çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltarak cildinize genç, ışıl ışıl ve dolgun bir görünüm kazandırır.

KULLANIM TAVSİYESİ:

Cilt temizliğinin ardından, nemli cildinize gündüz ve gece rutininde birkaç damla şeklinde uygulayınız. Uygulama ardından durulama gerektirmez.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 319.90₺

The Purest Solutions for Healthy Skin!

The Purest Solutions, tüketici alışkanlıkları ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş olan sorun odaklı sonuç veren çözümler sunar.

Formülasyonlarımızın tamamı bilimsel açıklamalar, test & analiz ve klinik çalışmalara dayanmaktadır. (SkinLab,Yeditepe)

Neden The Purest Solutions?

CLEAN BRAND: Temiz Marka; Ürünlerimizi geliştirirken doğaya saygılı, hayvanlar üzerinde test edilmeyen, hayvansal içerik bulunmayan; Hayır! Dediğimiz, Paraben, Alkol, Esans, Boya içermeyen bir marka hayal ettik ve ürettik <3

LESS IS MORE: Az Ama Öz içerik; Cilt bakım rutininizde karmaşaya mahal vermeyecek sadelikte, anlaşılır ve sonuç odaklı aktifler ile formülasyonlarımızı kombinledik.

EFFECTIVE FORMULATING: Efektif Formülasyon; Sizlere vaadde bulunmuyoruz sonuç odaklı formülasyonlar üretiyoruz. Efektif formülasyonun içerikten daha kıymetli olduğunu çok iyi biliyoruz! Doğru aktif maddeleri uygun pH ile, stabil halde kurgulayıp sizlere sunuyoruz.

GIVING BACK!: Paylaşıyoruz! Paylaşmayı seviyoruz, her aldığınız ürünle sizi paylaşımlarımıza ortak ediyoruz!

SKIN CARE EXPERT: Cilt Bakım Uzmanı – Websitemizde, instagram sayfamızda yer alan bilgiler ve uzmanlarımız ile yapacağınız görüşmeler sonrasında kendi cildinizin uzmanı olmanızı istiyoruz ve bunun için çalışıyoruz.

Yılın Sürdürülebilir Yaşam Ödülü

2023 Watsons güzellik ve kişisel bakım ödüllerinde tüm ürünler arasında en çok puanı alarak yılın en sürdürülebilir yaşam ürünü “Exfoliating and Clarifying Toner” seçildi.