Hydragenist Gel Cream ve Lierac Hydragenist Moisturizing Rescue Mask

1854

Lierac bir Fransız dermokozmetik markası. Yılbaşı için özel hazırlanan kofrelerinden biri olan Lierac Hydragenist serisini bir süredir kullanıyorum. Lierac kullananlar veya Lierac kullanmayı düşünenler için yorumlarımı yazmak isterim.

Lierac Hydragenist serisi özellikleri

Lierac Hydragenist serisi doku oksijenizasyonu tekniği ile geliştirilen bir seri. içeriği yenilendikten sonra Hydra O2 kompleksi, oksijen benzeri mineraller, hyalüronik asit ve vernonia yaprağı içeriyor. Ayrıca vitamin konsantrasyonu da yüksek bir seri.

Lierac Hydragenist serisideki Hydragenist Gel Cream ve Lierac Hydragenist Moisturizing Rescue Mask ürünlerini bir süredir kullanıyorum. Yorumlarım aşağıda:

Hydragenist Gel Cream yorumları

Hydragenist Gel Cream oldukça ferahlatıcı bir etkiye sahip. Benim gibi cildiniz kuru ise kesinlikle önerebileceğim bir ürün. Özellikle duştan sonra cildiniz kızarıyorsa ve pul pul dökülmeye meyilliyse Hydragenist Gel Cream sizin için uygun olacaktır. Ben yüzüm dışında kalan kremi ellerime de sürüyorum, iyi geliyor.

Hydragenist Moisturizing Rescue Mask yorumları

Hydragenist Moisturizing Rescue Mask yani nemlendirici maske ise daha yoğun bir ürün. Maske krem şeklinde. Aslında tam da maske denebilir mi bilmiyorum zira sonrasında yıkama veya soyma işlemi yapmıyorsunuz. Nemlendirici maskeyi cildinize ince bir tabaka şeklinde uyguladıktan sonra 10-15 dakika bekletiyorsunuz. Sonrasında yüzünüzde sadece bir miktarı kalıyor, büyük bir kısmı cildiniz tarafından tamamen emiliyor. Kalan kısmını da makyaj pamuğu ile silerek temizliyorsunuz.

Bu iki ürün kofre olarak satılıyor ancak tercih etmeniz gerekir veya ayrı ayrı satışına denk gelirseniz Hydragenist Gel Cream daha etkili diyebilirim. Diğerinin uygulama-bekleme aşaması biraz zaman gerektiriyor.

Lierac Hydragenist serisi kofre fiyatı: 205 TL