Bio-Oil ile Cildiniz Yaza Hazır

47

Dünyanın bir numaralı çatlak bakım ürünü Bio-Oil, yenilenen formülü ile sizi yaza hazırlıyor. Çatlak görünümünün yanı sıra kırışıklık, kuruluk, leke gibi sorunlarla da etkili bir şekilde mücadele eden Bio-Oil, güzel bir cildin anahtarı oluyor.

Evlerimizde geçirdiğimiz gönüllü karantina dönemi yavaş yavaş sona ererken “yeni normale” alışmaya çalışıyoruz. Sağlığımızı korumak için hayatımızı bir süre kontrollü yaşayacağız. Kumsallar ve sahillerle buluşuncaya kadar cildimizi yaza Bio-Oil ile hazırlayacağız.

#GizemDenio: Bio-Oil Ürün incelemesi

“Yılın Seçilmiş Ürünü” ödülünün sahibi Bio-Oil, klinik olarak test edilmiş içeriğiyle cildinizi yeniliyor. Evde yapılan cilt bakım rutinlerinin vazgeçilmez bir parçası olan Bio-Oil, içeriğinde bulunan papatya, biberiye, lavanta ve kalendula yağları, A ve E vitaminleri ve çok özel bir etken madde olan PurCellin Oil™ ile hem cilt üzerindeki çatlak görünümünün iyileşmesine hem de cildi yumuşak, pürüzsüz ve daha esnek hale getirmeye yardımcı oluyor. Yalnızca sekiz hafta kullanımla çatlak görünümünü gözle görülür bir şekilde azaltan Bio-Oil, karın, göğüs, bel, kalça, gibi çatlak oluşumuna yatkın bölgelere de uygulanabiliyor.

Yaz aylarında cildimiz için en önemli unsurlardan biri nem dengesini korumamız.. Güneş ışınları, kullandığımız ürünler gibi bir çok etken sebebiyle cilt nem dengesini kaybedebiliyor. Cildin nem kaybını önlemeye yardım eden Bio-Oil, hafif yapısı sayesinde yağlı bir his bırakmadan cilt tarafından hızlı bir şekilde emiliyor. Bio-Oil, aynı zamanda yaşlanma ve leke karşıtı bir ürün… Düzenli olarak kullanıldığında kırışık görünümünü azaltıp cildi pürüzsüzleştiriyor.