Ana Sayfa Genel Mehry Mu’dan enfes Fey Tray serisi

Mehry Mu’dan enfes Fey Tray serisi

279

Dünyada yakaladığı başarılarla Türkiye’nin gurur kaynağı olan Mehry Mu, dış mekanlarda sağladığı stil sahibi duruşu, şimdi evlerinize taşıyor. Birbirinden güzel Fey Tray’ler, farklı renk ve doku seçenekleri ile sadece mehrymu.com’da satılıyor.

Çanta markası Mehry Mu, özel eşyalarınızı stil sahibi duruşuyla sokaklarda güvenle taşımanızı sağlarken, şimdi yeni ürün gamıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Marka, dünyada yaşanan olağanüstü salgın süresince, her koşulda sevenleriyle beraber olduğunu hissettirebilmek adına yepyeni bir ürün gamı Fey Tray’i beğeniye sunuyor.

Mehry Mu’nun dna’sını taşıyan Fey Tray’ler; hazeran ile taba, turuncu, lacivert ve bordo deriyi buluşturuyor. Leopar ve yağ yeşili kadife alternatifleri ise tüm zarafetiyle evlerinize geliyor. Sadece mehrymu.com’a özel olarak üretilen Fey Tray, markayı da böylece ilk defa ev dekorasyon sektörüne dahil ediyor.

Markanın kurucusu ve kreatif direktörü Güneş Mutlu Mavituncalılar, yeni ürün

‘Karantina döneminde çantalarımı evde obje olarak gözümün önünde tutarken, elimin altında olmasını istediğim eşyaları yanımda tutmak için Fey box DNA’sında bir tepsi yarattım. Tepsiyi seçtim, çünkü sokakta çantanın sağladığı düzen ve konforu evde de onlar sağlıyor. İsmine de Fey ‘handbag’ yerine ‘homebag’ çantası diyerek bir kelime oyunu yaptık” dedi.

Tepsiler, mehrymu.com’dan ısmarlanabilir.