Ana Sayfa #GizemDenio Cilt Bakımı ve Makyaj gülsha gül iksiri yorumları

gülsha gül iksiri yorumları

6017

gülsha markası Rosa Damascena gülleriyle hazırlanan bir seri içeriyor. Isparta’da yüksek rakımlı gül bahçelerinden toplanan güllerden hazırlanan gülsha serisinin ürünlerini 1 yıla yakındır deneyimliyorum. Birer şişe gül iksirlerinden bitirdim, ikincilere geçtim. gülsha gül suyu yorumları, gülsha arındırıcı gül tozu yorumları, gülsha gül iksiri gece yorumları ve gündüz iksiri yorumları merak edenler için geliyor. Yorumlarım ürün bazlı olarak aşağıda 🙂

gülsha gül suyu yorumları

gülsha gül suyu tam gül suyu olarak anlatılıyor. Taze Isparta güllerinin yaprakları saf bakır imbiklerde distile ediliyor ve gülsha gül suyu bu şekilde elde ediliyormuş. gülsha gül suyu kullananlar cildinde mutlaka bir ferahlık hissedecektir. Ben yatmadan önce ve özellikle duştan sonra ya makyaj pamuğuna dökerek sürüyorum ya da zaten spresli şişede satıldığından direkt yüzüme uyguluyorum. Gül suyu kokusu sevmiyorsanız dahi bir deneyin zira yoğun ve insanın içini bayan bir gül kokusu yok.

gülsha gül iksiri kullananlar yorumları ile forumda tartışıyor. Sen de gelsene 🙂

gülsha
gülsha tam gül suyu 200 ml
62,00 TL

 

gülsha arındırıcı gül tozu yorumları

gülsha markasının arındırıcı gül tozu bildiğiniz peeling etkisi olan bir ürün. Cildi tahriş etmiyor. Gül tozunu bir miktar su ile karıştırıp cildinize peeling gibi uygulayabiliyorsunuz. Her peelingte olduğu gibi kaş-bıyık aldıktan, ağda yaptıktan sonra uygulamayın 🙂 Ben sadece yüzüme değil ellerime ve bacaklarıma da uyguluyorum. Bu exfoliant dedikleri türde ürünler özellikle kan dolaşımını arttırıyor. gülsha arındırıcı gül tozu kullananlar cildinde hafif bir kımıltı hissedecektir.

gülsha
arındırıcı gül tozu 40 gr
69,00 TL

 

gülsha gül iksiri yorumları

gülsha gül iksiri Eşsiz gül iksiri adıyla satılıyor ve acaba bu kadar para bu ürüne değer mi? diyebilirsiniz. Bildiğiniz saf ve üstün kalitede bir gül yağı. Yoğun ve içi bayan bir kokusu yok. gülsha gül iksiri kullananlar ciltlerindeki yumuşaklığı kısa sürede fark edecektir. Sabahları duştan sonra, kuru ciltlere karşı özellikle etkili. Makyaj pamuğuna damlatıp yavaşça uygulayabilirsiniz.

gülsha eşsiz gül iksiri yüz yağı 20 ml
149,00 TL

 

gülsha gül iksiri gece yorumları

gülsha markasının en sevdiğim ürünü kesinlikle gülsha gül iksiri gece. gülsha kullananlar bu konuda bana katılacaktır diye düşünüyorum. Cilt tipi kuru biri olarak gece yatmadan önce sürmek özellikle sabah yumuşacık kalmayı sağlıyor. Gündüz iksirine göre biraz daha yoğun. Kırışıklıkları da önlüyormuş. İçerisinde pompası var. Direkt pompa ile uygulamak yerine makyaj pamuğuna damlatıp sürmenizi öneririm. Diğer şekilde biraz fazla oluyor. gülsha gece iksirinin içinde hyaluronik asit de var. Bu asit çeşidi özellikle ciltteki sarkmalara karşı etkiliymiş.

gülsha gül iksiri gece 20 ml
149,00 TL

 

gülsha markası ürünlerini kullanan biri olarak illa ki denemenizi önereceğim 2 ürün var: gülsha gül iksiri gece ve gülsha arındırıcı gül tozu. Bu ikisini denedikten sonra diğerlerine karar verebilirsiniz.

Online satışta incelemek isterseniz linki şuraya bırakıyorum.

gulsha.com.tr